Honda NC 700X (2012)

Vlastník laurel_31299
Vloženo 1.9.2017
Aktualizováno 15.10.2017

Černá kočička co dokáže vystrčit drápky...

Motorka koupena od michys (Březnice) - Maximalní spokojenost s koupí. Vše co jsme si domluvili platilo.

Aprilia Pegaso 650 Strada: za podobné peníze byla Strada o 3 roky starší a musel bych pro ní do DE

První dojmy - Po 22 letech bez moto, jsem se rozhodl pro svoji velkou motorku. Po pročítání fór a různých recenzí jsem si nakonec vybral tuto krásku. Seděla mi jako by byla přesně pro mou osobu. Zatím máme spolu najetu jen cestu domů, ale i tak, přes celou Prahu, kus dálnice a pak okresky - dost dobrý začátek si potykat a být přátelé jak se patří.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodové cestovatele, nováčky s mokrým řidičákem a i pro muže ve středním věku, kteří nechtějí trhat asfalt, ale užít si cestování na moto v klidu a pohodě.

Doplňky na motorce - Padací rámy, Topcase, Doplňkové světa na padácích, vyšší plexi

Průměrná spotřeba - 3.33063 l/100km

Zatím je na zkušenosti brzo. Jedna cesta domů nedělá velké závěry a očekávání. Každopádně jsem spokojen s NCčkem, protože se chová přesně jak se tu všude dočtu. A zároveň jak očekávám, jakožto začátečník. S fungl pneu Pirelli Scorpion Trail to pěkně drží a celkově jsem prostě nadšen, ostatně jako každý kdo si koupí novou motorku.

zzz1
zzz1 napsal 09.04.21 v 19:53 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 05.09.17 v 17:19 10b.

laurel_31299
laurel_31299 napsal 01.09.17 v 16:58

Lau se bude urcite casem menit.. zatim se seznamuju a pak casem se bude tunit...

burak
burak napsal 01.09.17 v 16:37 10b.

Krásný bike jenom skoda toho škaredého laufu přeji hodně spokojených kilometrů

Geodet
Geodet napsal 01.09.17 v 16:36 10b.