Yamaha XV 1100 Virago (1997)

Vlastník oldam59
Vloženo 25.9.2017
Aktualizováno 1.10.2019

čím více jezdím, tím jsem do ní více udělaný.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Rakovník (Rakovník I)

První dojmy - Sedl jsem si na motorku po 40 letech a vydal se z Rakovníka do Mnichova Hradiště. že jsem nespadl byl asi zázrak. Nejsilnější motorky na které jsem se před 40 lety svezl byla Jáwa 250. Zřejmě u mě stáli po celou dobu všichni svatí.

Průměrná spotřeba - 5.11455 l/100km

Jsem s ní moc spokojený. Jezdím s manželkou Lenkou a je to nádhera jak sypete krajinou, nohy na předkopech a pod zadkem vám bublá a přede klidná síla, připravená reagovat na každý pohyb heftem. Měli jsme ji koupit dřív ale pozdě je lépe než nikdy a doufám , že nám ten nahoře dopřeje ještě spousty krásných a bezpečných kilometrů.
Na nerovnostech je trochu neklidná, hlavně na těch neštastných asfalotvých spojích ale na rovné pěkné silnici jde v zatáčkách jak panna.
Jsem mrňous (162 cm) a tak nízko položené sedlo je skvělé, Tandem si Lenka také moc pochvaluje. Prostě pohoda. Máme ještě jednu Yamahu, pouze 15 k dvoutakt ale na vodě to stačí.

oldam59
oldam59 napsal 17.12.19 v 15:29

Duben 2019 výměna seriových výfuků za Highway Hawk, které jsem koupil od kamaráda. Teprve nyní má Virážka ten správný nádherný zvuk, jen jsme si museli s baťůžkem koupit interkom. Bez něj si už nic neřekneme. Trochu duní po delší cestě v hlavě ale ten zvuk je super.

žižala.
žižala. napsal 26.09.17 v 16:45 10b.

Dobrá volba jasná 10ka.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 26.09.17 v 11:07

paráda a velká gratulace ke správnému rozhodnutí a koupi takového stroje. Hlavně jezdit,jezdit a ještě jednou jezdit. Tak zatím čus a snad se někde někdy potkáme na cestách

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 26.09.17 v 11:06 10b.

-Donar-
-Donar- napsal 25.09.17 v 19:52 10b.

Fajn kousek