Yamaha YZF-R6R (2016)

Vloženo 4.10.2017
Aktualizováno 31.1.2024

Jerez de la Frontera Circuit Angel Nieto & Circuito Cartagena 2024

Vloženo: 29.01.2024, Uskutečněno: 29.01.2024, Zhlédnuto: 539x

JEREZ 2024 „ řeklo se bez bab“ aneb co se přihodilo ve Španělském království!

Tak sezona 2023 skončila zářijovým eventem v Misanu kde to bylo epické a romantické včetně loket fotky od fotografa.
No a co dál?! Jerez jasná volba a následně se uvidí co další eventy. Plán je jasný Jerez jako ride you must obzvlášť když Jonatán Rejč tam úřaduje v testu s R1. Kurva sluší mu to!

A jak název napověděl jedeme bez bab. Já to mám vyřešený takže tady nebudu vypisovat jak změním život v rámci žen v roce 2024!
Tímto přichází životní plán na rok 2024 – hledám matku svých budoucích dětí ale nejdřív než se to stane tak jako Marco Melandri – umbrella girl 2024 s vizí ;)

Ozzy jede teda sám takže návrat k prvnímu eventu do ESP v roce 2020!
Po Jerezu je druhý event Cartagena případně bude jiný okruh jako Calafat nebo Monteblanco. Calafat se vyřešil po emailu a nedělají klasické trackdays nebo volné jízdy a první event mají v únoru na konci.

Láká mě Gaudix ale rozepisuju zápis 23/11/2023 kdy souběžně poslouchám jeden Teams meeting.
Kvalitáři všech zemí polibte si …..
R6 je odbrzděna, lamináty vyspraveny ( home made) a bude winter test design. V albertu maj vánoční modrý vločky i když Ozzy prej máš mít černý. No uvidíme a nalepíme to až na místě po focení u božího voka jerezské cílovky.
U R6 základní servis – spojka, ventily, náplně, řetězovka ( ten řetěz vydržel skoro 2 sezony), nové svíce – už chtěly.

Egon už byl na servisu v PSÍčku

No pneu poladím to co mám doma a potom co na místě nasaju.
Tak nezbývá než se připravovat jedeme 18/01/2024 ráno dle plánu. ¨
Event Jerez s REHM racing zaplacen 3dny 590€ při kurzu 25,22czk/€ je den v Jerezu za 4960,-czk já jen že Brno v předprodeji je za 5200,-.

Místo v boxu v Jerezu na den 30€ což je jasná volba budeme honorace.
Event č.2 budeme řešit později až vy zjistíme detaily dalších okruhů.
No takže je čas na fyzickou přípravu. Střídám fitko a přípravu dřeva na zimu 2024-2025 a slušně to dává.
Uvidíme jak se to projeví na dráze.

První prosincový týden je ve znamení obžerství, jelikož probíhají vánoční pijatiky. Já se docela držím ale Ozzy slušně leje ale následně ho uloví choroba a je na umření :-/
Doufám, že se do ledna probere! Je 04/12/2023 skautuji možnosti kroužit na Guadixu. Rozepíšu jim email, jestli nebudou mít jeden den volno. Je to po cestě a zajímavý okruh.
Obecně některé dromy si v pohodě pronajmete za 4 000€ den bez daně jako tým.
Zatím v tom levelu nejsme ale když by nás bylo v týmu 20 jsme na 200€/hlavu a sami sobě drom. Kdysi dávno se nám to povedlo na Pannoniaringu ale teď jsou jiné možnosti a relace.
Tak jelikož venku mrzne a je nasněženo píše se tom o dobrém nahřátém asfaltu zcela samo.
Nuda není na týmovém chatu Aleš prodává rozvaděč za 500,- a jako podmínku ceny si určuje nějakou žlutou samolepku na celou sezonu vč start čísla. Bohudík jiný ultra žlutky mě předběhly a možná vyfasuji 469 ale Aleš neví, že já vím detaily ze zákulisí a tyto kombinace jsou beznadějně obsazeny. To je ale náhodička.

04/12 2024 vypisuju email na Gaudix jestli jako nebude free for ride pro dva český top racery alkoholowe
05/12 2024 mě z Gaudixu odpoví, že bohužel a budou mít track days až v únoru koncem měsíce.
No trochu jako socky ale za dotaz nic nedáš zvlášť napsaný v pracovní době pro soukromou aktivitu. Jo firemní compliance bylo na pauze společně s bezpečností práce.

13/12/2023 mají narozeniny ACAB – all colours are beatiful ! nebo taky ALL CORPS ARE BASTARDS! Mrdky mediální! POLICIE NESYMPATIE!

Lovíme tým SBK 2024 a přišel mě vzkaz uchazeče o místo v týmu ?
CITUJI:
Dobrý den do Kopyt RC,

na začátku emailu, bych Vás chtěl pozdravit a říct, že jste opravdu nejlepší tým, který jsem kdy viděl. I YART a podobné, by Vám mohli závidět. Ale, pojďme k meritu věci. Mé jméno je JAKUB a jsem influencer. Občas se i snažím jezdit, na motorce a někdy mi to docela jde. Mým cílem je příští sezonu jezdit s agenturou Bikes4life. Mám sice svůj dvorní tým, který jsem zorganizoval. Ovšem, jak známe své kolegy, někdy se může stát, že nepojedou. A proto bych měl zájem, o místo u vašeho dokonalého závodního týmu KOPYTA RC SBK jako náhradní jezdec.

Mám tři sponzory.
Mont-Kovo, Revotech a maminku s tatínkem. Dukáty klidně nějaké přinesu, nebo mám docela velké množství slivovice, takže není problém zařídit, nějaký přesun k CEO.

Na závěr mého emailu, bych vám rád popřál Veselé Vánoce a pohlavní svěžest.
Posílám lásku!

PŘIJAT!

18/12/2023 vypadá to nadějně a pojedeme novým deluxe bydlíkem typu Hlemýžď ? teda Ozzy tomu říká šneček ale já zatím ne. Osobně jsem se stal slavným v práci, že sem v jedné prezentaci ukázal vedoucím svého šneka a ptáka v rámci jednoho slidu prezentace. Aneb jak být v korporátu získat slávu.
Trochu laboruji s volnem, jelikož jsem se trochu přepočítal a spolehnutí na benevolenci vedoucího se zatím zcela nekoná ale matematicky to jinak nejde. Bohudík no.
Takticky jsem připraven čekám na poslední realizaci. Maximálně v roce 2024 využiju přesčasy co si nadělám v rámci slibu zvýšení výnosu hektaru v rámci RVHP LGBTIQ OMG LMAO LOL. Aneb diverzita musí bejt vy kluci pitomý!

Vánoce a období před odjezdem jsem trávil na pohodu mimo CZ takže nic extra ale cestovní nadšení se zvyšuje!

Na Silvestra dáme s Ozzákem slušný walk kdy venčíme vlky. Následuje emocionální humus. Jedem obytkou a vozík potáhnem za obytkou. Bude buržoazie!
02/01/2024 novoroční šok v práci ale trochu klasika a odpolední fitko.
První týden se začíná rýsovat dobytka do ESP – asi jako fakt
Příprava běží 2x fitko a jeden večerní fotbal v hale taková běhačka na 1h 15min
No a tady přišel zásek v podobě natrženého svalu v noze. Tvl jako hnus. Po hodině hry jsem brutálně fauloval sám sebe a dohrál sem. Tvl válím se po zemi, a to není dobré. První chvíle nic moc, po nějakém čase se nechám zvednout. V noze mě pulzuje ale můžu se na ní postavit. Zlomený nic takže uvidím. Max půjdu na pohotovost,

No vyřeším to jednoduše, doma online lékař a klid na lůžku trocha voltarenu a prášek. Ráno se pajdám jako důchodce, ale to půjde mám 14dnů do startu!

Víkendová příprava - no trochu lásky od blondýny ale jak jsem čekal po novém roce takovou ofenzívu typu operace Barbarossa nebo Citadela ….. tak nic zatím vlažný tak to asi budu muset hledat jinde no...

Týden před odjezdem, kontrola motocyklu a R6 je plnohodnotně ready2race. Bílá kapotáž, vše připraveno. Na kapoty ještě dodám samolepky vloček a je hotovo. Wintertest 24 come on!

Víkend – další ofenzíva lásky …. TAK NIC!

No o víkendu musím ještě pro vozík od Mr.973 takže se to v neděli trochu zvrtne a večer rozebírám na Kladně v hospodě s Mr.973 situaci u hokeje Kladno vs Hradec. Proč sem já opět jediná kurwa z Hradce v hospodě.
Večer povedený ráno bohudík žehnám instituci Homeoffice.
Vozík zapřažen – pár servisních akcí vykonám později – pneu, žárovky (ale no spare to set) apod.
V Luštěnicích zaparkován a čeká na naložení.

10/01/2024 v baráku po výpadku proudu nejde teplá voda a část topení …. No sestava několika relé VS308U je v tahu a pozdě večer neseženeš ….. tak pohoda venku -12°C to se vydrží. Co myslíte? Vydrželo, protože jim to politicky myslelo!

11/01/2024 Obytka má SPZ a můžeme vyjet jako buržoazie! Roumen: #Ozzyho nova vysernice – foto nedodáno

12/01/2024 přípravy jsou ve finále. Zabaleno skoro mám, 17/1 v plánu přesun přebalení a je to.

Kupuji první dva dny eventu v Cartageně za 329€ na dva dny a podle kurzu 4140,- czk na den v Cartageně.
Zároveň sleduji kdo kde jak trénuje. Alex Rins Almeria, Aleix Espargaro, P Acosta Cartagena.
Chvíli po našem Jerezu tam je ofiko test WSBK tak třeba se mě poštěstí ve skupině opět spatřit nějakého mistra světa!
Pojištění vyřešeno ?
Tak zázraky jsou, plán akce také a tak hrrr na ně!

13/01/2024 #vysernice otestovaná hlásí vedoucí vozu
#aplikace nafticky se civilovi zachtělo! O téhle appce bude ještě řeč ušetřila nám i přes 20€ na nádrži!

15/01/2024 pondělní korporátní shitstorm
Ale zabalené věci mám a už je dietní kůra, nepotáhnu benzín vodu atd směr ESP vše veze obytka čili ŠNEK
Na event v Jerezu máme týmovou session – Vosty jako hvězdné Kopyto ve WSS již trénuje!
VAMOS!
T= -48h 21min do startu mise, ještě koupit žárovky do vozíku jako náhradní jelikož se mě nějak pár kusů nedostává ale časem se ukáže, že nemám všechny !
R6 ukurtována ve vozíku na první spojovačku aby další den bylo vše dle plánu
Den odjezdu
17/01/2024 zabaleno nanošeno do vozu a 12-12:30 meeting s Indama a 12:30 start s kolegou, kterému zapůjčuji proti dlužnímu úpisu krví svůj služební povoz
13:00 už frčíme po D10 a R6 byla připřažena stylem „ plug and go“ a jedeme směr Beroun Chyňava kde bude přeložka do obytky.
14:00 cca jsem na místě a provedeme přeložku věcí a teda obytka je velký drobek! Ozzy tomu říká šneček …. No tak dokurtujeme do vozíku GSXR a Ozzy ukazuje fakíra když se protáhne mezi GSXR a R6 z vozíku

Vozík s plachtičkou deluxe zapůjčen Veverčákem – DÍKY !

15:05 START -počasí namrzá to, poletuje sníh a my máme jako pohodáři letní gumy než univerzály takže jedeme do Chrustenic z Teplé stráně kde padá hláška #závod nevyhraješ na 2900 km hned na Teplý stráni!
Zkoumám možnosti obytky! Stojíme za popelářema a s vozíkem máme přes 10m, délky – KINDERKAMION
#můžu ukazovat prdel z okýnka
Jedeme směr Germánská říše a D5 – rozházené kamiony viz jeden na benzině ležmo, druhý v lese dálnice v DE zavřená pro multicrashi ale jedeme go go go!

Naše výprava vyrazila dříve jelikož kilometrů moc. Cestovní tempo 110km/h a real je 106gps
Hranice CZ-DE #Besprechung mit Polizei! Dáme si pár zdvořilostních frází a po mé brilantní větě Wír fáhren nach Urlaub ců dém Špánien jsme propuštěni.
Jedeme dál když nás vytočí kunda v Audi A5 #ty kundo v audině A5 - PI HT5 014 si tě zapamatuju podle SPZ!
Motor syrový a spotřeba soupravy 12,6l/100 km nádrž máme na 90l tak pohoda.
Řešíme toaletu – čili výsernici nové slovo od Roumena a ujalo se velmi pevně. Naše fekální témata – pokud tě nezajímavý přeskoč dalších 486 řádků.
#dálnice plná výsernic pro výsernice aneb kam to vysypeš
Školení na používání toalety je dlouhé! Velikost koupelky a WC odpovídá toaletě Boeingu 777
19:12 ještě 2399km jedeme dál, večer tankujeme v Neckarsulmu na Kauflandu díky appce ta hledá nejlevnější palivo a funguje to ? hlavně ve Francii se to bude hodit

Svištíme na autobahnu A5 směr Francie a 22:30 pit in! Na benzině/truckstopu najdeme místo hold žádná legrace když to má 10m ale spíme tam všichni
Než jdeme spát tak řešíme kdy dojedeme do Jerezu a budeme klepat na bránu ať nás pustí dovnitř! Vzpomene na vrátného v Mostě když vyfuckoval Aruba Ducati #táhněte čuráci až za hodinu bylo to bez vaginálního opisu ale vrátnej a pošťák má na světě všude bratra!
Dobrou noc!

18/01 05:59 engine on a jedeme. Snídani dáme cestou. Na dotaz Romana tak já použil WC Ausser a Ozzy Inner ?
07:50 můžeš sedět a došáhneš do ledničky pro pivo ? non stop labůžo
Snídaně ve Francii a potom 08:26 Ace za volantem kinderkamionu, zvykám si na ovladače a docela v poho 110 tempomatu až za chvíli, počasí humus
Francie je nuda už jen 1893km
Tankování v Lyonu - jedeme na rezervu nemáme to vyzkoušené a tak posledních pár km ukazuje dojezd ne číslo ale jen ---- ručička leží opřená pevně o spodní zarážku
Teda v Lyonu jedeme ke Carefouru a hezká cesta takovým předměstím kdo viděl film Athena nebo něco krimi Marseille tak přesně tudy!
Na křižovatce mě požehná paní s cedulkou vybírá na děti v Sýrii se slovy in šalah ale stokorunu nechce …. Eura nemáme tak s díky odmítá.
Tmavo! Tady zastavíš a hned seš bez vozíku atd …. Ještě, že sem paní nepozdravil šalom, bych možná už byl mezi 72 starejma pannama
Benzinu zvládneme a 1,707€/l hnus

14:53 Mr. Hruska bude mít z Valance památku ….. trochu to bliklo na 90tce
15:33 půlka cesty

Mýto Francie první část 5€ za hranicí pak do Lyonu 50€ ale tam nás to špatně změřilo a bylo to levnější ale Lyon – ESP hranice 78,5€ blitka ……fuj
17:15 Hola Espana! Za chvíli stavíme ve Figueres na oblíbené pumpě za 1,339 a bereme po víko.
18:00 Večeře před Barcelonou, výjezd z parkingu na dálnici a Google zrudnul a dálnice se zastavila …… chcípu motor a dáváme Relax na 1,5h
Trochu pozměníme itenerář a hold budeme spát větší kus před Valencií. Dálnice se rozjela a frčíme okolo Martorellu a SEATU - jo tady sem se taky pracovně něco natrávil.
23:20 pit in, vlezeme dozadu a spíme.
Do cíle 919km!
Ráno vstáváme a vyrážíme 06:15 v devět dáváme snídani deluxe v obytce a frčíme dál

Zastávka v kravíně pro naftu za 1,269€ kde potom nakrmíme i kanystry pro biky

13:15 zastávka na jídlo v nenápadném bistru kde jídlo a pivo super, jediné co netrefím je Suppa Catala a tu nepozřu jinak bych zničil wc ….. tohle bylo nepovedené

Posledních 100km jedeme ve větrné bouři plus chcavec, mlha apod …. Na vozíku už nesvítí osvětlení SPZ a mlhovka - to pořeším v Jerezu
Pauza co byla na benzině tak proběhla s kafem tak, že nás bouřka uvěznila daleko od obytky v benzínce … a Ozzy se kvůli mé tlapce obětoval během do vozu abychom nezmokli oba.
Benzina Jerez 17:30 cíl dosažen ! Nakoupíme v Alcampo a tankujeme naftičku cca 1,399€/l ceny jsou fajn ale musíme hledat. Tohle jsem udělal dle citu pro volbua ne přes appku nebo jablko protože nejsem jako průměrný tupý uživatel nakouslého jablka ( a že jich po světe je!)
Cestou z nákupu na kruháči je hned vedle centra stádo ovcí a tak se pomalu prodíráme – pohoda nikdo není nervozní
18:30 jsme na dromu!
No takže jsem jako zvěd vyslán do registrace, co box. Nevím jak ale s Karlem Rehmem jako organizátorem vlezu do kamionu bokem a slovy: Hruska+Lipinsky ja ja box 14, nemáme klíče tak hodinu počkejte ale pokud bude otevřen tak si tam vlezte!
Tak co na drsoně vyběhnu směr Box 14 a hle ! Klika otevírá dveře, světlo a jdeme na věc.
První spolubydlící je tu Lewis Hand z UK dále Germánek na RSV4F s Echt Švajcer Yazziz s V4S a víte proč má V4S aero křidélko? Podle bahna na něm na rytí řádku brambor!
Vrata elektrická, zásuvky 230 camping jinak 400 32A takže distribuční cecek aka ampérové vemínko v akci.
Vykydáme moto a dáváme si pivo! Nabíjím Tajfunu a provedu motorovou zkoušku s ohřátím stav 1A ! No a to nevím co bude ….. velmi pozivitně naladěn jsem registrován do skupiny C takže 2há nejlepší … ouuu ale mají obrácenou logiku. Bude fight!
Sprchy a WC Jerez - no takové Brno cituji Chuďase „ navoněná bída“ a já píšu týmu sprchy a wc -> nádražka Libuň ( ale pozor v Cartageně následně po rozhovoru s Thomasem dostanu tip na zcela nové tajné sprchy o 5m dál)
Dráha a popisu později
Jdeme spát plni radosti, že jsme tu připraveni 3 dny krásného počasí před námi
Spát hned nejdeme je v obytce ZEN PARTY ono tenhle event je plný radosti! Zatím tvl …
Dobrou noc!

Je to tu první den sezony 2024 na dráze! Vstávám a pouštím nahříváky, dám hyenu a jdeme snídat. Potom rozprava – povinná a samolepky dostaneš potom a jen jednu ….

# ranní povídáni Ozzy vyloučil rum z přepravy za to půjdeš na disciplinárku!

Po pomerančovém džusu je Ozzák rozjetý a # ty bys to neměl pít ani ředěný

Nahřáto rozcvičeno a 10:40 come on!

No dráha plynulá hezká, místy je mokro, a tak na slicku kroužím tři kola a nasávám dráhu.

Paráda v pohodě čas kousek nad 2 minuty a smahnu první trénink na #2 ve skupině C na to minimum slušný!
Počkám si na další rundu po poledni, jelikož to bude lepší.

Jezdí se 10-18h bez pauzy na oběd!
Jdu do druhé rundy a celkově jsou na dráze tři fleky tak se musí opatrně ale dá se tahat! Čas leze pomalu dolů ale v posledním kole výjezd z T6 a slyším netypický zvuk ze spodku. Dojedu do depa trochu to v tahu mlátí, ale hned to zmizí! Ha závada !

No zjistíme volnější řetěz, ale nemám pocit, že by to bylo ono. Na volnoběh to vrčí a točí krásně, vše bylo ohřáté žádný blbosti ….

No uvidíme do třetí rundy. Dáme si v klidu oběd sluníčko cerveza pohoda opalovačka u boxu!
Takhle sem si to maloval a je to tak, ještě osobáček sem tam lokýtek a je to ideální pak už jen jak jsem slíbil v roce 2024 ženu, veselku a otěhotnět ženu ….(náročný slib co sem pronesl veřejně) Já to dodržím!

13:20 jdeme na třetí rundu oskar praží tohle už půjde.
Vyjíždím za jedna gas na pit line protažení řadím za dva rána a konec!

Tohle je smutný psaní, když dopisuju report a sedím v Cartageně na sluníčku a opaluju se ….

R6 dolétala, ne strojařský zvuk horší jak ze ZETORU 25A mě ujišťuje, že předtím ten pocit byl správný. Spojka brzda chcípnutí motoru aby to neudělalo větší bum.

Zatlačím to do boxu, opět slzičky v přilbě. DEJAVU! 2roky zpět! 5 500km v závodním režimu a křuplo to …. Opět první den.

Já intergalaktický kojot jede 3000km aby ve třetí rundě na pitline udělal bum …..
Stojany a identifikace závady – při zařazení dvojky jako kdyby ozubené kolo lítalo na předloze tam a zpět …. No Ozzy po příjezdu kouká smutně protože jemu se tu líbí a já dojezdím.

Ozzy následně identifikuje hluk od spojky tak rozrejpu víko a spojku ale závada i přes vůli tam nebude, jelikož to bylo okamžité. Než to rozkuchám v CZ tak nevím co tomu bude ale odhad je buďto zub ozubeného kola se oddělil v oblasti paty zubu nebo vidlička případně kámen řazení jak zapadá do druhého kola.
Telefonuju s Jardou jelikož servis proběhl v pohodě, na brzdě to bylo a krása, já byl u toho a nejde mě do hlavy proč …..škoda, že to nemrdlo v Misanu byl by klid

U R6 je slabé místo převodovka …. No tak ji udělám podruhé za 26 000km a potom co kočárek nebo R1/BMW a nebo lepší ? OBOJE ! Chuďas jasný příklad, že to jde i s V4R!

Jdu řešit půjčení biku. Je tu škola, co půjčuje ale tohle je krádež. Hledám dál a jdu za VOSTYM, ten vždy ví co a jak. No a světe div se. Box 39 Roman Staroba má na půjčení Itala! Be a Racer! Aprillia RS 660.

Cenovka, domluva, večer si to vezmu.
Takže ztráta 3 tréninků.

Ozzy užívá dráhu a já se opaluji a dávám si drink. Suchý únor se blíží a já musím mít zásoby a věci co chci shodit. Síla a výdrž by byla ještě trochu upravit figuru!

18:30 Aprillia na stojanech a připravena!
Druhý den bude regroup později tak pojedu v C a pak se uvidí. Organizace REHM je taková dost specifická takže uvidíme.
Večer Vino ROJO a sýr k večeři!

Potom trochu dotáhnu šroubky na italoj – svině je vzteklá, když povoluje šroubky. Zjišťuji absenci zadní brzdy # brzda se našla u Romana v batohu dorazí ráno

Plus bude školení co Italka chce a jak to chce !
Sladký spánek
Dobré ráno! Ozzy aktivně vyleze a zatopí nahříváky! No zatopí ale jen svoje na mě se vykašle!
No tak za chvíli topí i moje!

#10:40 pit out ACE FORZA ITALIA!
Sem tam celou dvacku a hlídám fleky, najíždím stopu a tohle je jiná liga! Taková malá hbitá užovka! Musím se naučit jezdit jinak spíš moto3 nesmí člověk ztrácet jelikož Italka to nedožene!
11:30 regroup ACE #2 Ozzy #3
11:53 # sem hrozny kokot zahodil sem Italku !
Bože jede se mě tak krásně, dojedu jmenovce Václava Grusku ukázkově overtake do T13 Curva Jorge Lorenzo, jedu venkem okolo vlhkých fleků a lost the front ….. Ambice převážila talent a já to sklouznu. Moto zvednu a potom odtlačím bezpečně přes dráhu. Kosmetika stupačka a ožužlaný konec řídítka!

Jdu se udat do boxu 39! Roman> pičo nespěchej a jezdi dál !

Dávám stupačku ze zásob místo ARP tam dám PP závity kompatibilní!
Porušil sem zákaz padání! Nejen já Yazziz na V4 ve stejném vinglu …. Imho ty fleky jsou v T2, T6, T9 T13 skoro celý den. Nakonec v T9, T13 vydrží pyžamo až do poslední rundy a je to hnus!
Rider #13 crash in T13 – rejoined hotovo!

No nic jdeme na odpolední rundy!

13:15 Ozzy v týmovém chatu : Chruska kosí litry po celých hejnech! Hrozně vtipná a funny motorka! OMG! Venkem v T5 saju biky jak filcka v čubčím kožichu!

Ozzy jede závod co není závod a končí osobáčkem! 1:54,888 vzbouřenec! Jede se mu krásně a divácky ho sleduju z terasy kam jezdíme výtahem !
Já druhou odpolední dvacku nemám jelikož red flag a uklízení asi 0,6km oleje na dráze.
S Bikepromotion domlouvám půjčení dalšího biku na Cartagenu a bude to BMW!

Poslední runda na RS a jede se mě krásně ale vyžene mě z dráhy rezerva maxima a potom ještě seknu dvě kola. Den končí pro mě časem 2:02,333! Což je cajk, dám zadní gumu novou a zbytek nechám klukům co zbyde. Zadní K2 co tam je má nejlepší léta za sebou ale krásně čitelná!
Území kde RS vládne je T5 a sekce T9-10 omg!

#17:20 trénoval sem disciplinu jak předjet buzeranty s šestkama a litrama Roman Šimek: jezdíš na šestce tak jsi co Ja: buzerant!
18:00 trackwalk!
Následuje obžerství ve Fosters ! ŽEBRA!
Večer trochu kultury

#23:30 filmové okénko – viděl jsi film párty Hárd? Ne tak to rozšířím filmové fekální obzory

Buenas noches !

Třetí den Jerez
22/01/2024 oskar od rána peče, fleky se vysouší?! Pikolíci suší …. Ono den předtím tsam v T13 Sofoglu měl megasave
Ideální den bude time attack a už mám laptime na budíku
Stáhl jsem si manuál na italský šrot, manuál začal typicky : uno espresso ... pak čtěte dále

Co se nestane, španělská organizace, organizátor a jsme vystěhováni z boxu ?! Ano HRC nás vystěhovalo ale zase nám všichni pomohli nosit věci ?
Po nás jsou testy WSBK tak se tu rojí hezké kamiony apod. Celkově vtipný jak pak borec u boxu stříká novou kyvku na WSBK sprejem černé barvy …. Ale ty fároše co mají ve spodku kamionu bych jako si nechal líbit a to na Hondu vůbec nejsem ! Ani na italky ale v životš se má zkusit vše!
První dvacku v devět vynechám a pak bude „ závod“ kde se bere nejlepších pět kol. Nevím proč nejsem v mrdalech jako zbytek italské části boxu ale jsem v SSP!

Vosty, Booth Amos, Saša Onču, Sofoglu, Caricasulo, Schrotter a další pacienti z WSS, CEV, CIV …. Hele bude vobložka!
Nevadí nahřáto mám, koukám na Ozzyho a večer na youtube video jak RS660 dává 1:53 v Jerezu! No tak 59,999 mě stačí a pak jen kafíčko!

Bike ready natankováno, utažené šroubky! 1+5laps
Po pitline profrčí Saša Onču a spol a já za chvíli pit out.
Výjezd do první kola klikám laptime a jedem! Krásně to funguje, počasí cajk, fleky skoro nikde, teda ne ve stopě co potřebuju!
Cílovka a jedem! První měřené kolo!

Jedu v klidu užívám si to, teď to dává smysl!

Řazení brzdy první kolo ostré a na cílovce olizuju 2 minuty což je cajk guma funguje, pilot taky, bike top!

Další dvě kola jedu stejně do T6 doletím lehce po předku jelikož vezmu za ty brembo kusadla trochu drsněji! Ale čubka italiana je spojena! T7-8-9-10 území temné Hrušky!
Celkově si jedu v naprostým klidu a super tempo. To bude celý den naprostý azuro a ideální podmínky! V T10 lokýtek jako ale decentně …. Och bože ! Orgasmus racing!

Nájezd do posledního kola, mezitím jsem dostal obložku od 2x R6 a na cílovce mě velmi citlivě vezme Caricasulo! No T1 gazuju pohoda Caricasulo se vzdaluje T2 na dohled brzdy sklopím a co?!
Mrd ho na zem ….. už se kloužu kolínko lokýtek ramínko. Ležím na kraji asfaltu bike na mě smutně kouká. Já KOJOT OBROVSKÝ INTERGALAKTICKÝ! Tvl já to zahodil podruhé!

Koukám na ruce, nohy cajk. Vším hýbu tak se přetočím a zvednu. Paní ve věku mé babičky tímto číslem zvednu z jejího postup v T2 a ukazuju palec hore rider ok. Co s bikem mě se zvedat nechce taková ostuda ale jsi kojot tak buď chlap. Čekám u bariéry jelikož se okolo prohučí smečka. Paní v klidu dojde a hned mě kontroluje! Super! Trochu mě nevěří, že mám ruku ok ale hýbu a tak něco povídá do vysílačky.
Egon je hned ready na další prásknutí – ano airbag byl! Pád jak do peřiny.

Bike zvedneme a tlačíme. T2 je z kopce ale my do kopce! No přes kačer ne a tak na začátku T2 to dám k bariéře a šup nahoru, babča to přeskočí líp jak já!
Přijíždí mrtvolák, hamba kára, hrobník ….. Vyleze Jorge a vezme 2x kurtu přeskočí bariéru uváže skočí zpět a já mu pomůžu zavěsit RS na hák!
Nastoupím do kabiny teda na podruhé málem utrpím další pád. Jedeme do paddocku kde už z dálky vidím Mi amigo Ozzak jako uvítací výbor!
Potupa graduje
Ozzy mě uvítá a prej vole co si dělal? Víš kolik si jel ?! ¨

No posral sem to já vím. Bike: páčka, ohlé řídítko, stupačka a lehce drbnutý výfuk ( no víc než drbnutý)! PÁR ŠKRÁBANCŮ! Tlačil sem moc na pilu a zas takový pohodový ježdění to asi nebylo …. A lost the front ….

No Romanovi se omluvím, pak mě jen pošle cenu dílů – neměli to sebou jinak bych jezdil dál ( a ono v nejlepším přestat že! )
Vyřeším to jednoduše u oběda, kde si dám pivo Ozzák hele já ti GSXR nepujčím – já: to chápu ani bych nechtěl. Ozzák mě navrhl po R6 KO, že se budeme střídat na GSXR ale lepší to půjčit Má hezký lamino!

No a tak skončil Jerez! Opaluju se, doladím osvětlení vozíku jelikož v Alcampo jsem koupil dvě žárovky na SPZ, mlhovka měla špatný kontakt ? takže vozím svítí 1A! jak se to bude hodit ani nevím když je +20°C a jasno
Ozzy odpolední rundy skrečuje slovy: já dojezdil! Cooooo? Vytekla pravá šavle! Ale obratem vyřešíme servis takže pobalíme věci, dáme pivo a ukončíme event!

JEREZ vs Mr.HRUSKA 3-0 a best lap 1:57,333 no to by šlo! Od toho závodníka s 53,8 je to daleko ale na druhý den ok. Trochu Marquézova metoda.

Cenovku napíšu na konci reportu! Levný to nebylo ale muž za věc v ceně 10 korun utratí 20 korun pokud ji potřebuje ….. žena za věc v ceně 10 korun utratí 20 korun i když ji vůbec nepotřebuje

Zabaleno, naloženo, dotankujeme nádrž vody – díky Vosty za hadici a rychlospojku

Rozloučíme se s Vostym – věříme ve WSS v body a TOP10 zbytek nebudu psát jak technika atd … nejsem drbna
Roman, Vašek a Honza see ya next time. Romane pošli účet pan Hruška zaplatí! Pořádek dělá přátele a v penězích to platí obzvlášť
Transpondér vrácen a odjezd!

Jerez see ya next time! Tady to nevzdám!

Celkově dráha grip super až na ty anomálie s fleky – třetí den se sušilo a bylo to znát.
Jinak dráha je plynulá s ničím co známe zatím není srovnatelná středně rychlé zatáčky a technická pasáž.
Pro diváka ok, restaurace cajk jídlo s pitím 10-13€ prostě dovolená!

Odjíždíme na Alcampo kde je campervan place a jdeme se najíst! Ozzy našel restauraci de luxe, otevřeno mají od sedmi …. No nemají na gůglu až od osmi. Dáme shopping a v osm útočíme na restauraci a klidně pokuřující vrchní venku nás odkáže na 21:00 to teda ne.
Skončíme ve fosters kde se vyprasíme křídlama a hambáčem ? VRCHNÍ SI NÁS PAMATUJE ! Dvě piva jsou dílem okamžiku.

Následuje malý rozbor v obytce a spánek.
Celkově karavan plácek cajk, přiblížil bych to k tomu jako kdyby na CČM nebo na Zličíně byl na kraji parkingu plac pro obytky ?
Sladký spánek, ráno vstaneme lehce se protáhneme. Pošetříme obytku jelikož v areálu jsou deluxe toalety! No toalety cajk zjistil Ozzy a já mám smolíka od WC velitelky jsem dostal při vstupu na pány krosček koštětem! Tohle bylo na 2 minuty ! Takže výsledek Invalides libre!

Start motoru směr Cartagena a jedeme tour de vidlákov ano Ozzy má rád tuhle přesunovou turistiku ale já tomu neholduju. No shrnu to. Přesun byl v pohodě dost času na čučení přes Cordiléru Betickou – území kopečků. V průběhu cesty je čas na povídání a na jednom parkingu dáme snídani camping deluxe. Bohem zapomenutý kraj! Pozor na Španělsko ovšem aktuálně dost bahnitý – dost chcalo! Jinak můj otec a Ozzák by si v této turistice musí podat ruce …. Ale co musím trpět. Cestou dáme pitstop na Gaudix circuit a tam ticho prázdno, následuje trip okolo GRANADY. Granada je pro můj osobní život dost důležitá jelikož tu simulovala studium moje sestra až jí z toho v „holomóci“ nakreslili diplom z vysoké škody zemědělské, katedra motyky a rýče! Jako fakt má v součtu o titul navíc a navíc je umělecky šikovnější než její starší a chytřejší bratr( já autor zápisu)

Cíl dne je Cartagena a průnik do depa a to nakonec dosáhneme.

Celkově se podaří vniknout do Cartageny úspěšně včetně obvyklého zákazu vjezdu. Vrata otevřena a začíná výběr místa v paddocku. Tady mě za celou dobu asi Ozzy trochu vytočil protože cche ten nejvíc dementní plácek v paddocku daleko od všech. Bohudík tam nefunguji rozvaděče takže místo vyberu já a nakonec v rámci akce jsem za to pochválen. Ozzáku tvůj výběr lokalit to mě vždy tvá než to pochopím ……
Místo zabráno, kousek od WC, rozvaděče prostě strategický plácek. Za chvíli přijde pikolík z mrtvoláku jestli jsme přijeli na no limits trackdays nebo Bikepromotion ? Jastě no limits zítra jezdíme jen oservisujeme biky. Hotovo pikolík nasedne do svého povozu a jede pryč. Sem jako nelhal sem chtěl jezdit jen motorová zkouška s negativním výsledkem ruší akci

Máme volné odpoledne, připravíme zázemí a začne opalování plus výjezd večer směr město a oblíbená restaurace buďto s hezkou flákotou nebo ke Kobře restaurace se jmenuje La Taranta ale říkáme tomu u kobry jelikož minule tam měla vrchní na bicáku vytetovanou kobru. (To se dočteš v minulém reportu 2 roky zpět)
Takže další den bude servis moto, opalování a odpočinek. Vydáváme se po ježdění na trackwalk, žádné extra nálezy nejsou.

Dáme trackwalk za doprovodu místního klubu cyklistů mladších dorostenců.

Mlaďáci pořád remcaj když jedou kolem a tempo nic moc tak pronesu VENGA VENGA! Je klid až na jednoho pořád něco píčuje a tam když mu v dalším kole jeho píčování řeknu: španělsky hochu umím ještě výborné slovo: CABRÓN!
A je klid! Dojdeme trackwalk trochu rychleji a po pitstopu na ASEOS frčíme na večeři do restaurace. Tentokrát je veselo s obytkou zaparkovat je trochu problém ale po 20min hledání najdeme plácek kousek od fotbalového stánku FC Cartagena.

Večeře deluxe k tomu jedna flanděra červeného. No ne na osobu ale společně po startovním pivu, cesta dom dost veselá!
Parking na benzině pro krmení kanystrů kde pozorujeme trochu lesbickou scénu vedle ve voze. OMG!
Jsme zpět na okruhu, kde je jasně zavřená brána ale znalec místních poměrů vyběhne ven otevře bránu a po průjezdu vozu ji opět zavře – hold to umím.
Lehký pokec ve voze a spravedlivý spánek!
Relax den po probuzení začíná snídaní a následuje rozborkou GSXR vidlic. Teda nejdřív amputace pak rozborka.
#10:35 zavedl jsem pořádek na pracovišti – no hezky podle 5S

#10:40 cítím se jako profík na to, že jede za hodinu je to slušně rozmrdaný
Ozzymu to jde a kolem poledne si dáme na úspěch pivo! Já jedno malé Ozzy velké já si dám druhé a přecením sílu oskara takže si udělám netušíc základ na úpal!
Odpoledne ve stánu Ozzy dává hambáč a já bolonšké ….. chyba!
Úpal co nastoupil plus boloňské co mě nesedí mě zcela vyautují z provozu! Díky online lékaři konzultuji co a jak, ukotven na lůžko.
Ozzy kouká Olafovi na servis pod ruce a je vyplesklej ze servisu vidlic. K tomu napíšu jediný – dělej repas podvozku častěji a budeš v klidu strašně to hrotíš ….
#14:08 nesuď knihu podle obalu - komentář situaci v okolí ohledně MUJER
Odpočinek nástup úpalu …
#18:44 jsem hrozný kojot, je mě zle!
Ležím …..
20:30 prolezu paddocku a v boxu č.6 se namnožila báwa … jedno okřídlené na mě drze vykukuje ale nemám moc pomyšlení na racing. Registraci mám, Báwo zítra. Pozdě večer má Ozzy hotovo
Vše je opačně! Ozzy chlastá a já ležím svět se zbláznil!

Usínám!

Je 18/01/2024 vstávám. Je mě docela dobře ale jen se napiju a nejím. To já v klidu dám, Ozzy ten pár hodin bez jídla umírá a nemá z čeho brát …. V tomhle jsme protipóly. Já vydržím makat i bez snídaně až do večera jen stačí pitný režim a Ozzy v 11:30 chce zhynout ….
8:30 povinná rozprava!
Thomas velí rozpravě v němčině. Thomas perlí! Ich spreche flüssig Ostdeutsch! Krásně prodá ten iš miš diš cvanciš dialekt z toho východního německa!
Jinak je tam narozen je to jeho „mutršpráche“
Rozprava je u konce, máme nálepky a jdeme se chystat. Tedy takticky první rundu vynechám a nahřívám báwo plus formátuju budíky. Po minulém chaosu s nastavením rychle edituju racepro 1 režim.
Jdeme na věc 10:20 pit out! Jedu pitline, test hlučnosti nebude ale vím, že báwo má akrapa co dělá hrozný bordel. Už při zahřívání to má výkon na volnoběh jako Daytona od Aleše

Pit line exit gaz! Jemně do první rundy! První kolo vlažně, zdržení na pitline a jdeme na první ostré kolo! Dávám plyn a pomalu zjišťuju jak tenhle reaktor opět funguje! Tohle není jak práce s buzolou děti! Překoňovaná šestka co má super brzdy a moc síly!
No na konci cílovky se vedle mě zjeví Ozzy a jede pryč, no nechávám EGO plout a poklidně si kroužím! První runda za námi pit in. Jemně doladím funkce bmw a dávám si iontový drink. Technická dráha a litr. No žádná sranda!

Druhá runda come on! Postupně zrychluju a zjišťuju, jak tu mám SSP návyky tak to musím změnit. Jde to postupně až na jednu věc a to je ten blb Dietrich! Tady bych uvedl pozor na záměnu jmen aby si to Florek nevzal osobně ale tohle byl jinej Dietrich a shoda jmen. Shoda jmen a low intelgince on track shodná. Jako nechci to rozmrdat a ulámat tomu křidélka! Na cílovce vymrdám jednoho 765RS co vůbec nejede, ale on jede ovšem já dal zarážku na plyn a báwo se přizvedávalo na pětku při přejezdu hrbolů! Svině divoká!
Škoda tady s tím jebnout o zem! Pro info půjčovné na den je 370€ vč pojištění spoluúčast max 5000€ při totálce. To vše za BMW S 1000RR 2023 najeto 3200km. Benzín a gumy vlastní. Mám K1 Front a K2 Rear. Vinzerátu jsem bike našel aktuálně za 650 000,- czk

Obědová pauza. 14-16h z důvodu hlučnosti. Ozzy zajel 46 já 49, vozím se for fun! Nějak mě to vůbec nestresuje když se nehoním za časem a užívám si požitek fungujícího biku. Lituju, že není R6 to by Ozzy měl dost náročný mě porazit hold příště vzbouřenče!
Odpoledních 2x15min jdeme na věc, Ozzy nová K1 vzadu a bohužel zkapemene na pit line – sanitka mrtvolák na dráze! Ozzy to balí a já dám asi nakonec tři kola s tím, že jedu stabilně 49. Netlačím na pilu a zkouším DTC-2 -1 0. Ojetá K2 půjde dolů už je moc teplo a na druhý den dáme K1.
Cartagena a nevýhoda je poslední dvě rundy jsou čist ě proti slunci a přes půj dráhy jedete po paměti. No a jelikož mě oprasil opět Dietrich, jen letí do kačera v palma corneru tak pit in. Ozzy to viděl též live a nemá smysl se tam nahánět.
Cartagena den první u konce Báwo v celku! Přezutí je dílem okamžiku a beru si ojetou pryž na další radovánky po okruzích – v Mostě dá otočená ještě celý den.
Konec dne tedy Ozzy 1:46 Ace 1:49
Psychologie funguje jedu na jistotu!
18:30 – ověšuji BMW jako věšák prádla!

Jedeme směr Cartagena tentokrát ke kobře na jídlo a Ozzy umírá hlady od oběda s tím, že kontruji: já nejedl 24h a jedu dál Ozzy: to už by jsi mě táhnul jako mrtvola!
Ideální večeře, dezert, benzina a zpátky!
Poklidný večer proložíme dobrým vínem a sýrem. Vlastně klídek veliký. Ovšem klid je narušen když nějakýho cabróna napadne dělat v 23:00 motorovou zkoušku a tím, že u nás v obytce je ten nápad taky tak se chci přidat … odolal sem pokušení lištiček z akrapa!

Dobrou noc, sladké sny.
19/01/2024 druhý den v Cartageně. Ráno snídaně deluxe vajíčka, fazolky, slanina. Sice Ozzy po předchozí anglické snídani zakázal fazole ale hlad se neptá.
První runda je ještě kosa a tak jdeme na druhou, ouvej nejdeme red flag session a v event kanále na wocasu ( což je super) je hlášení All doctors are busy. Kepp you inform when we restart. Kafe pohoda. Ozzy udělá kafíčko a já se jako onasis rozvaluju u BMW.
Jdeme na věc v 11:40 a s novou gumou zjišťuju zajímavou věc, kterou jsem den předtím zcela neregistroval. Báwu se nechce dobře do dvou vinglů – potřeboval bych ho trochu kratší na rozvoru. Ve Valencii sem s tím neměl problém ale tady ano.
Hold nemůžu si vymýšlet ale tohle by tomu pomohlo.
Včera večer ně Ozzy tlačil video do hlav ale co funguje u něj tak u mě vůbec. Aspon to je vyrovnaný, já si to musím nakroužit ne naučit z příručky. Stejně jako mě poučuje o pitlandu tak já ho budu ještě 7 let ignorovat jako on 10 let ignoroval koleno a moje rady o náklonu.
První runda jdeme na věc a pohodová dvacka.
BMW náklony for fun 52°-54° L+P strana. Konzultace po IG s RS3_HULK na téma bmw cajk !

Poslední runda před obědem a Ozzy hryzne osobák a já se dorovnám na 48 ? což je kousek od R6 osobáku, který tu mám na smetené pneu 2 roky starej. Jinak dráha je hrubá stále stejně a hrbolatá taky.
Gripu to má po kokot jednoduše.
Polední pauza, odpoledne tomu dám ještě za uši ať dojedu gumu co to dá a nechám ji tady. Celkově se mě jede fajn, polední regroup mě přesune do skupiny 3 tak bude chvíli aspoň předjíždění.

Ozzy jde do stánku na hambáče ale to odmítám, jelikož prostě nejsem ve formě a obědvám jablíčko.
Ozzy řeší vypadnutý šroubek plynu a co se nestane?! Víte kde vyměnil šroubek?! U starý Kobrhůdový za pivo! Normální kontakt!
Čeká nás posledních 2x15 eventu zabalit a domů. Hlava funguje a tady se ukazuje proč.
V rámci roku jsem měl koučink od profesionální koučky >>> Prof. Hana Burianová, PhD, takže jsem jak Ozzák říká celou dobu vyzenovanej tak já jsem zcela v klidu a mám správně nastavený mindset.
Takže posledních 2x 15 a jdeme na věc. Hned útok a někovo vypráším v překlopení T2-3 normálně jedu trochu svižně. Ono sem opomenul ,že sem v klidu a trochu sem se rozvášnil na plyne a báwo práská z výfuku.
V předposlední rundě mě předjede V4 a tak se za ní chvíli vezu než přijde varování ať se na to vykašlu a to výlet směr kačer V4 u palmy. Ha! Poslední kolo šachovnice pit in.
Uf trochu se mě ulevilo na cílovce pod šachovnicí ale nerozmrdat to cestou do boxu ty kojote!
Teda předtím půlka rundy byla s hladovým okem. Guma je ještě na dvě rundy určitě ale najezdil sme se dost, varování přišlo a tak následuje focení s BMW a jeho vrácení. Ještě tedy se stane vtipná historka neboť místní pomrdávač po paddocku jezdí v mrtvoláku pořád tam a zpět okolo nás jel za hodinu asi 6x zastaví kouká a normálně rozsévá strach!
Poděkování Nadine, Mayo, Pami, Bryan a Thomas! Vielen dank BP SQUAD!
Balíme, dáme sprchu. Navoníme se, přeci jen cesta dlouhá co kdyby a vyrážíme směr ČR. Teda vyrážíme bude to zajímavá cetsa když stávkují francouzi a blokují dálnice od hranic ESP/FRA až do Lyonu.

No frčíme směr Valencia, Barcelona. Dáme cestou večeři a chvíli po 23h parkujeme na odpočívce ajdeme spát. Sice vedle nás hučí mrazák kamionu ale vytuhnu!
Ráno začíná slibně start 07:15 a jedeme směr Francie. No už před Barcelonou nás navigace táhne směr Andorra dál na Toulouse a potom okreskama do Německa! Tvl to bude crazy! Poslechneme navigaci a škrábeme se do Pyrenejí. Vleče se to!

Zastavujeme na Ozzymu známém parkingu kde dáme toaletu! Slovy Ozzyho jako pohoda mají tu krásný hajzlíky! No ovšem takový humus mě od dveří vrátil ven! No tak toaleta příště v lepším!
Na webu francouzských stávkujích chybí už jen pád Bastily 2 a upálení makrolóna.
Překonáváme hranici a klesáme do Francie. No tady následně stavíme na odpolední svačinu na McŽrutce.
Shrnu to : hambáč klasika, komedie okolo veliká : borec co nese vedle na stůl pokrm tak vyleje na paní celou 0,5l colu ….. jako slučně ji zcákal! No a toalety?! Humus #2 !

Jedeme dál na Toulouse a různé objížďky. Tu a tam na dálnici hromada hnoje a gumy. Na kruháči nasypaný hnůj! Cíl máme v noci dosáhnout okolí Dijonu směr DE.
Na jedné objížďce trochu lelkuju a musím tvrdě na brzdy se soupravou a Ozzy mě vymrdá. Na vymrdání umění za volantem za dobu cesty 1-1.
Pokračujeme a střídáme se dle potřeby. Večer kolem sedmé kdy se to vleče zastavujeme na tankování 1,729€/l nejlevnější hnus.
Ale tankovat musíme a frčíme dál. Teda než frčíme opruzuje nás malej cikán s kanystrem jestli mu nedáme palivo do bidonu svoji plynulou východní řečí mu oznamuji já něpanimáju já z ukrajiny! On žvaltá překvapeně jako no francé?! Nooo! A teď mazej, sice jsi váhově jako Ozzy ale tím ,že mám výškovou a váhovou převahu vyzbrojenou silným duchem tak borec to vzdá a jde jinam. Na konci cesty Ozzy nechce pustit volant ale uzná, že v mlze a noci je jeho rider drop tak velký, že pit in na hezkou odpočívku a jdeme spát. Teda dáme si zasloužené pivo předtím!

28/01/2024
Ráno vstaneme a cituji Ozzyho: mizíme z posrané Francie ( doslova jelikož při jedné ze zastávek den předtím Ozzy doslova našlápl exkrement na botu…… chudák)
Odpoledne v Německu dáme kvalitní oběd tj Schnitzel!
ČR se blíží a v 17:15 po dotankování u Berouna zastavujeme ve výchozím bodě naší cesty.
Přeházím bordel do povozu, který je přistaven kolegou Pavlem čistý a včas na místo.
Rozloučím se Ozzákem a vyrazím na zbytek mé cesty. 19:15 skládám R6 na servis kde sdělím Jardovi poznatky a začínám se těšit do peřin.
Než zaparkuju doma, vyložím kolegu a po zaparkování před domem vykydám věci, dám sprchu a zdechnu …..
29/01/2024 ráno vstanu do AZNP kde mě čeká korporátní pondělní shitstorm

Je večer dopisuji report a dám tomu závěr >>>>>

Event: super Jerez jako dráha, okolí, dovča super, Cartagena dopadla též parádně ale musím tam na šestce.
Ozzy: já mít za sebou co ty báwo si fakt nepujčím ….. no prostě tady se odděluje zrno od plev takže psychologicky je důležité negativní stav obrátit na pozitivní ASAP!
Že člověk prohrává 3-0 neznamená na konci, že to nemůže být 3-4!
Tak a kolik to stálo ? Dost ale přiznám to do puntíku:

Jerez event 17 202,- * vč boxu
Cartagena 8 338,-
RS 660 22 000,- * vč pneu
BMW 27 015,- * vč pneu
Cesta 16 960,-
Obecné 4 500,- * jídlo apod
Oprava RS 7 500,- * po odečtení dílů co prodám a zbydou
----------------------------
SUMA sečti si to sám mě to už stačilo …… za půjčení 2x moto, díly záhozu, cesty, jídla apod ……

CEO KOPYTA RC
I LOVE HER6

Chci poděkovat všem za podporu v tomhle eventu!

Jerez a mokré fleky – chyba izolace mají tam s tím problém už podruhé kdy předělali povrch během roku a kousek

A co dál ? BMW? R1? Kočárek nakonec ….. see you soon, stay tuned !

Ps.: co je Tajfuně Vám extra napíšu

Někdo by se pozastavil, proč sem to nevzdal nevykašlal se na to, tolik zlaťáků ale prostě když něco dělám tak to nezabalím když se nedaří! Je to jako v životě v dobrém i zlém!

Tak příště pojeď taky Hrušku na Italce neuvidíš každý den ….. nebo mám rozšířit volbu mezi R1 a BMW na V4 …..

Ozzy díky bylo to fajn

VAMOS!

krokoš (0) napsal 22.03.2024 v 09:25

Paráda, Prečítal som to celé.

1 reakce

Kamikadze-Ace 04.04.2024 v 10:28

díky

mike.46 (604) napsal 17.03.2024 v 18:04+1

Zdar, tak jsem se po pár letech zase přihlásil na m.cz a musím konstatovat, tady (u Kopyt) je svět v pořádku…. vamos Kopyta

Kubik19 (797) napsal 06.02.2024 v 13:01+1

já tyhle reporty prostě miluju, člověk se dozví věci a ještě jet o sranda... moc Vám to španělsko závidím. Škoda jen zakukané R6... na druhou stranu to vypadá, že už to chce prostě R1 :D

2 reakce

Kamikadze-Ace 07.02.2024 v 10:56

R1 vs Báwo .... souboj ve finále ...... ale co třeba V4 ....

Jindřej (473) napsal 03.02.2024 v 11:38+1

Chvalím vytrvalost, jak psychickou, tak u tu finanční

1 reakce

Kamikadze-Ace 04.02.2024 v 18:26

Dik

vskk (1) napsal 01.02.2024 v 21:07+1

Super čtění ! Jsem Vám tiše tu Cartagenu záviděl . Tak snad tento rok se potkáme tady v českém rybničku !
Venca

Animals21 (47) napsal 31.01.2024 v 08:02+1

Je to rebel

doucha (184) napsal 30.01.2024 v 07:45+1

Super čtení

Ghostik (683) napsal 29.01.2024 v 23:16+1

Nádhera, úplně nej super. Díky, i za cenu přesčasu v pozdějším čase večerním.

Ozzy_ (1142) napsal 29.01.2024 v 21:17

Nosotros VAMOS Bylo mi plesem a radosti pardale. A bylo mi te po ty rozprcany R6ce a 2krat lehce odlozenyt Aprilce fakt lito. Ale dal si to. Hovna jednou musi skoncit.

A ten vylet stal za to i jen pro to slunicko a pohodicku, a zranice v Jerezu a Cartagene A tak vubec.

Nezapomenu jak sem stal na boxech (v Jerezu z nich vidite cca 2/3 drahy) a pozoroval Honzika v "zavode". Vyrazil, a palil tam kolo za kolem jako silenec, v casech ktery sem den predtim s bidou jel na litru.

2:00, 1:58, 1:58, 1:57 ... a celou dobu sledoval jak se k nemu po draze blizi blizi smecka 3 SSP ze sveta, Vosty, a dva dalsi. Myslim ze tam byla jedna MVagusta, a jedna V2. Cekam kdy dostane klepec. Nakonec vidim jak se za nim riti po cilovce. Nasleduje T1 a T2, kde biky zmizi, aby se objevili na vyjezdu z T3 ... a tam cekam oklep. Neco jako dva z venku a jeden zevnitr, nebo tak neco. Ale tam uz prileteli ty 3 SSP, a Honzik nikde. Vzhledem k tomu ze to byla prvni jizda treti den, ktery vypadal nejlepe a po tom co prvni den odesla R6, a druhy plesknul z aprilkou doleva, tak to bylo nehezke cekani na to co se stalo.

Ale nastesti skody velmi mirne, Honzik krisnuty, ale motorka vicemene pojizdna, nic dramatickeho.

Mno v Cartagene jsme si spravili chut

LukynO17 (14) napsal 29.01.2024 v 21:02+1

Pecka

• RIDE ON COLOURS!

RIDE ON COLOURS! MISANO CIRCUIT MARCO SIMONCELLI #58 Misano! Uprostřed sezony na okruzích, kdy se tu poflakujeme po ČR tak Pankáč jako správný kumpán zasel myšlenku na zářijový víkend do Misána. No myšlenku a dvě pro

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 27.09.2023
  • KOPYTA RC BRNO 2023 final event B4L!

Tak se pojedeme podívat do Brna, kde se uprostřed srpna koná finálový event B4L sezony v rámci Endurance sezony a i sprintů. Event se konal 16-17/8 2023 kde kluci s B4L pojaly jako Malou cenu Brna. Konkurence a zvlášť

Vloženo: 24.08.2023
    Uskutečněno: 24.08.2023
  • KOPYTA RC & MOST - preWSBK event

Chvíli před mistrovstvím světa silničních motocyklů v Mostě se náš mediálně známý tým se jménem KOPYTA RC vydal na třetí event agentury Bikes4Life do Mostu, kde je hlavní cíl posbírat body v 3h vytrvalostním závodě Endur/cestovani/?act=poi&did=856

Vloženo: 21.07.2023
    Uskutečněno: 21.07.2023