Honda VFR 800X Crossrunner (2018)

Vlastník Zbyna72
Vloženo 29.3.2018
Aktualizováno 18.3.2022

přál jsem si hezkou a pohodlnou motorku na cestování a to ona určitě je

Motorka koupena od honda Frýdek-Místek

Honda VFR 800: rozhodlo pohodlí při cestování

První dojmy - mám najeto jen 40 km (ze salónu domů) takže zatím nemůžu soudit, ale cítím se na ní moc fajn, padla mi do ruky hned, takže jsem spokojený a určitě to bude časem jen lepší

Motorku bych doporučil pro - pro toho kdo chce jezdit delší trasy a už nepotřebuje nutně závodit, ale přesto se může sem tam nechat unést a obrousit hrany :-)

Doplňky na motorce - motorku jsem si objednal s paketem touring, všechny kufry, padací rám s mlhovkami, hlavní stojan, k tomu jsem dokoupil navigaci Zumo 595 a nainstaloval vyhřívání sedadel pro jezdce i spolujezdce

Protože jsem hondař a jinou značku jsem nechtěl vybral jsem si tento stroj na pohodlné cestování a vyjížďky. Mám ještě horneta a při delších trasách a na dálnicích byly cesty únavné z důvodu žádné ochrany před větrem. Po projetí se na strojích VFR800, VFR1200 a následně na crossraunnerovi byla jasná volba. Po čase a po najetí pár stovek km napíšu více, zatím moc nemůžu popisovat snad jen že jsem nadšený a natěšěný na ježdění

drake1961
drake1961 napsal 22.08.21 v 11:45 7b.

...Krásný stroj...

Hikafima
Hikafima napsal 18.07.19 v 22:46

Moc pěkná

KALUP
KALUP napsal 02.03.19 v 16:46

pěkná Hondička , teď ještě to počasí a jedééééééééééém .

speroure
speroure napsal 05.02.19 v 00:31 10b.

Krásná rudá střela! Ať stále slouží!

MiraProchy
MiraProchy napsal 18.07.18 v 19:30 10b.

Super...mám úplně stejnou...vyhřívání sedadel máš přímo z Hondy nebo sis sehnal někde sám??