Suzuki GSX-S750 (2018)

Vlastník agedo
Vloženo 3.7.2018
Aktualizováno 18.1.2019

legalna milenka na ktoru som cakal 10 rokov a nakoniec som si ju kupil.

Motorka koupena od bikerscentrum

Suzuki GSR 750: vzhlad

První dojmy - vyborne sedi na ceste, nie prilis agresivna ani leniva.

Motorku bych doporučil pro - vsem

Doplňky na motorce - packy , blinkre, spatne zrkadla ,

Průměrná spotřeba - 12 l/100km

GSX-S je povedená motorka, už z ní nemám ten pocit trochu chudé příbuzné, je pečlivě udělaná a jízda na ní je příjemná. Pořád je to stroj, na kterým si užijete jak kratší ostřejší vyjížďky zatáčkama, tak delší výlet a ani na trati se úplně neztratí. Chyběla mi na ní ale špetka větší zlobivosti, která by víc korespondovala s jejím streetovým lookem. Prostě podle toho, jak celá motorka vypadá, byste čekali většího chuligána, nebo alespoň víc takové vnitřní lehkosti a veselosti.

Mně celou dobu přišlo, jako kdyby v tý motorce seděl nějakej šotek, kterej ji při každým náznaku vylomeniny klepne přes ruce. Moc by chtěla, ale jako by věděla, že se někdo dívá a že se to nesmí. Ale abych jí tolik nekřivdil, pořád to je motorka s nějakejma koulema a drivem.

mabino
mabino napsal 18.01.19 v 14:25 10b.

Krásna, prajem veľa šťastných km.

HPavel
HPavel napsal 26.07.18 v 09:32 10b.

Zdravím tě kolego. Těšil jsem se, až se tu objeví někdo se stejným strojem. Nicméně tvoje jezdecká úroveň je nejspíš neskonale vyšší než moje. Nedovedu si ani představit v jakých otáčkách musíš tu Sůzu honit, s průměrnou spotřebou 12l. To se mi zatím nepodařilo nikdy, ani při ježdění na okruhu. Co se týká šotka, který ji klepe přes ruce, bude to nejspíš kontrola trakce. Dá se to vypnout, ale pochybuju, že bys tohle nevěděl. Já jsem prozatím velice spokojený, tak přeju ať dobře slouží.

Ales600
Ales600 napsal 03.07.18 v 19:36 10b.

Tak ať slouží spoustu pohodových km