Yamaha SR 500 (1983)

Vlastník eMTý
Vloženo 7.7.2018
Aktualizováno 7.7.2018

SR je krásná klasická motorka, poctivá práce bez velkých příkras, vyrábějící se přes dvacet let.

BMW R 45: Chtěl jsem rok 1983, ale nejbližší vhodná byla v Hamburku...

První dojmy - Motorka evidentně zachovalá a opečovávaná, předchozí majitel na ní moc nenajel a měl ji spíše jako ozdobu v domě. Koupená v Novém Boru a rovnou po ose do Prahy, po tmě a místy i na vodě. Ale celou cestu s velkým úsměvem.

Chtěl jsem klasickou motorku, nejlépe stejně starou jako já, na které bych se šel občas pro radost povozit kolem baráku, nebo se ženou na kafe. SR je kultovní stroj úpravců, ale já chtěl pokud možno co nejvíce originální vzhled a nijak do toho nemám v plánu vrtat.
Motorka je poměrně malá, krásně se s ní jezdí i ve městě. Člověk se musí trochu naučit to startování, motor je nezáludný, prý spolehlivý, s příjemným zátahem. Brzdy a podvozek úměrný době vzniku a předpokládanému užití.

MD625
MD625 napsal 09.07.18 v 18:32 10b.

Krása a kousek historie . jedním slovem KRASAVICE ,at dělá jen radost.

Pupi04
Pupi04 napsal 08.07.18 v 11:17 10b.

Nádherná klasika, ať slouží jen pro potěchu

mildafleck
mildafleck napsal 07.07.18 v 23:50 10b.

Jsem rád že našla toho správného kupce a nedojde k likvidaci na nějakého přitroublého café racera.Vždy si vzpomenu když jsem s Michalem pro něj byl.Za mě ještě poctivá plechová práce tak jak to dřív Japonci uměly.Přeji mnoho úsměvů s motocyklem

p.epanica
p.epanica napsal 07.07.18 v 22:31 10b.

...