Honda XL 125V Varadero (2007)

Vlastník Agnes04rk
Vloženo 28.7.2018
Aktualizováno 25.4.2019

Ojetina se spoustou předchozích majitelů a nájezdem 50 tis. km. Poněkud horší stav než se při koupi zdálo.

Motorka koupena od Petrsanda (Vlašim) - Pan Šandu vnímám jako nepoctivého a neférového člověka. Smutné, že je velmi těžké se těmto nepoctivcům bránit. Než jsem motorku koupil, velmi ochotný. Když se vyskytly problémy a rozpory skutečného stavu s tím co bylo deklarováno ve smlouvě, přestal komunikovat a poslal na mě právníka. Samozřejmě právníka pravda nezajímala, vše jen odmítal. Do soudního sporu jsem nešel, ikdyž jsem asi měl. Teď si dávám motorku do pořádku. Nic už bych si od tohoto pána nekoupil. Když se mi po čase podařilo s pánem spojit, tak mi pouze řekl, že už mezi sebou nemáme žádné závazky, protože půlrok je pryč.

Yamaha YBR 250: Malá nabídka, nižší stavba.

První dojmy - Na 125 velká motorka, tváří se jako silnější stroj. Nemám předchozí zkušenosti, protože od dob, kdy jsem před téměř 20 lety udělal řidičák jsem poslední rok jezdil maximálně na babettě. Takže asi tak.

Doplňky na motorce - Vyhřívané gripy, kufr na jednu přilbu.

Hledal jsem něco jako pracovní stroj pro cestu do práce a jízdy kolem komína. Protože nemám žádné zkušenosti, hledal jsem něco slabšího, ale zároveň abych se nebál jezdit po hlavních, kde jezdí kamiony. Toto vše moto splňuje. Na babettě to bylo šílené. Prozatím mám najeto cca 400 km. Další zkušenosti přidám.

Targus
Targus napsal 04.08.18 v 20:44 10b.

No, děcka máš hezké, ale já bych radši viděl motorku!!!

Líbí se mi hodně, jednak celkový design, ale i malorážkový dvouvál. Ten se moc často nevidí!

Nebuď škrťa a přidej pár fotoček.