Suzuki AN 400 Burgman (2007)

Vlastník rssb
Vloženo 18.2.2019
Aktualizováno 2.4.2022

Krásný parníček akorát k mojí výšce, svižný a maximálně pohodlný pro dlouhé cesty.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč)

První dojmy - Protože jsem v době pořizování byla začátečník, tak jsme se prostě sžili a nebylo co řešit. Nejlepší je spadnout do toho rovnýma nohama a jet po malém rozježdění rovnou Rumunsko.

Motorku bych doporučil pro - Hodí se pro lidi, kteří se chtějí projíždět pohodově, kochat, ale i na dlouhé cestování včetně dálnic.

Doplňky na motorce - Doplňky: kryty rukojetí, boční brašny 2x29l, válec 50l.

Burgman vyhrál ve výběru, protože s mojí výškou mi toho moc nezbývalo, motorku typu choper jsem nechtěla a na cestovní enduro jsem mohla rovnou zapomenout. Pak už zbývali jen skútři. Nyní po třech sezónách můžu říct, že bych neměnila, i když jsem slabé chvilky měla. To pohodlí posezu, vysoké plexi, velký úložný prostor, nízké těžiště a absence řazení je hodně fajn. Spotřeba super, je svižný a nemusím se starat o řetěz. Jen bych mu dala větší kola, na Ukrajinské silnice by se občas hodily.

azrof
azrof napsal 24.11.19 v 17:42 10b.

na mašinu i výlet na Ukrajinu, na něco většího se teprve chystám

dragonnt
dragonnt napsal 28.02.19 v 20:46 10b.

Dávám deset bodů, protože jinak bych dostal za uši

Trinnlee
Trinnlee napsal 18.02.19 v 23:14 10b.

Pěknej kousek...taky jsem měl...jen chvilku (chybělo řazení) ale jinak batůžek si liboval a toho místa...teď mám na moto tři kufry a stejně do nich nedám ani půlku toho co se vešlo do buráka...

tomcruise77
tomcruise77 napsal 18.02.19 v 16:44 10b.

No na to, jaký jsi drobeček, tak jsi sáhla po dost velkém skútru. Ale Burgoš je supr.