Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník HoRnSzVa
Vloženo 29.11.2006
Aktualizováno 24.2.2013

Klasicky FZS 600 - jednoducha motorka na nauceni. Vstupenka do sveta velkych motorek.

První dojmy - 29.11 jsme si ji privez z Yamahy marimoto v Bráníku. Měla najeto 10 000km. Je to uzasna motorka, jsem moc spokojeny, padla mi jako ulita. Urcite si ji necham peknou dobu:)

Doplňky na motorce - Další info: Klín pod motorem, širší řidítka, zadní tlumič zvednutej o 3cm, alarm, tankpad, proužky na kola, miniblinkry, zavodní desky, K@N filtry, laďák Creptus, olej Ipone RS4000, nový svíčky, D.I.D retezovka, gripy fazer; ted si z laminatu delam krytsedla, kterej pude na stribrno jeste s par vecma a na jare prijde ke karburatorum na navstevu Dynojet kit

Zkušenosti: JE to skvělá motorka a za tu sezonu jsem toho s ni zazil hodne...Od brouseni stupacek v Buchlákách, po jizdu po zadnim, nechtenou po prednim, maximalku (podle tacho 248), ale i par (nastesti s dobrym koncem) krizovek. Já tu motorku miluju:)..Teď už je zazimovaná, chudinka bez baterky a bez svíček, celá umytá a nalestena odpociva v garazi a ceka na jaro 08!!!

Cesty: Motomania 06,07; Rack Reyd 06,07; Jinak z cestovábí po kempech na Moravě, jizni Cechy, sever, privatni akce na chate s kamosema (Scud, Ales, Pepa, Icing, Leos, Raid, Tufan, Baba,...). Jinak občasný vyjížďky na Karlštejn a kamkoliv kde jsou hezký zatáčky (1x Buchláky;) ) Prostě po celý Črm pristi rok snad i to Chorvatsko nebo Francie

HoRnSzVa
HoRnSzVa napsal 28.02.08 v 23:18

Pepane, Francie, Itálie nebo Chorvaty..musíme se domluvit, ale uz bysme s tim meli trochu pohnout. a bocni tasky? Jestli neberes mladou, tak staci plavky a zabky ne..a to se vejde pod sedlo..a zamlouvam si misto vestanu bez plísne na stenach,diky

Joer
Joer napsal 06.02.08 v 09:38

Jo Francie Tak to abych si už začal vyhlížet boční tašky Jo a bude stan, malej, pro dva a bez plísně

Raid.
Raid. napsal 25.11.07 v 18:35

Takže Honzíku! Tuhle sezonu se nám naštěstí nic špatnýho nepřihodilo. Najezdili jsme toho celkem dost, jak každej zvlášť, tak spolu. Příští rok se to musí zopakovat a začneme už zahajovačkou. Ať se daří a přes zimu podniknem nějaký ty pivní akce nebo lyžovačky.

HoRnSzVa
HoRnSzVa napsal 04.09.07 v 14:33

Ja ti diky hlavne za chvalu ohledne varana

smazany26364
smazany26364 napsal 02.09.07 v 21:09

Ahoj máš fakt super mašinu není jí co vytknout a ten varqan je snad nejvymakanější co jsem kdy viděl.jo a máš ode mne vzkaz tak kdyžtak dík za odpověď.