Honda CB 300R (2018)

Vlastník Jane85
Vloženo 27.3.2019
Aktualizováno 19.2.2020

Krásná, stylová, lehká, další se uvidí teprve

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy)

Honda CMX500 Rebel: CB 300 R lepší posed, jako na motorce, ne jako na záchodě ?

První dojmy - Super, oproti Forze 300 lehoučká. Splnila vše nad moje očekávání. Sžití proběhlo téměř okamžitě.

Motorku bych doporučil pro - Pro ženský, ale ne moc malé, kamaradka 165cm a nedostala na zem, pro vysokeho chlapa to neni, začátečníci.

Doplňky na motorce - Brašna na sedlo, tankvak

Bohužel zajíždím, takže netočím, ikdyž by to lákalo, strašně moc. Lehká, obratná, kompaktní, pro mě jako ženskou ideál na rozježdění, na přítele malá (není nějak velký), tlačí ho prý kou.e s tím já problém nemám )

Tak už mám najeto 2tis km, a vytknout zatím nic nemohu, možná proto že nemám s čím moc srovnávat. Já jsem prostě spokojená. Možná akorát, po ne moc dlouhé trase bolí prdel.
To, že nemá ukazatel zařazené rychlosti se mi na začátku vůbec nelíbilo, ale po chvili clovek ani nevi ze to tam není. Jen občas člověk zapomene.

Fusioon
Fusioon napsal 30.08.19 v 15:05 10b.

ZDENALM
ZDENALM napsal 20.06.19 v 10:14

Zdravím, krásná motorka. Zaujala nás a rád bych ji pořídil pro manželku. Manželka má 165 cm, dosáhne na ni? Samo plánujem jí vyzkoušet u Hondy ale každá zkušenost a rada dobrá, díky

ZDENALM
ZDENALM napsal 20.06.19 v 07:24 10b.

l333v
l333v napsal 19.05.19 v 08:54 10b.

Krasny bike hlavne dobre zajed a preji spouty stastnych km v sedle bez nehod!

Jane85
Jane85 napsal 19.05.19 v 01:02

Děkuju, doporučuji s tou se neudělá žádná chyba. Já už koukám po vitpilen 701 ale až příští rok