KTM 690 SM (2007)

Vlastník voTTe
Vloženo 27.9.2019
Aktualizováno 17.9.2021

KN filtr a nový výfuk od RP tuning

Vloženo: 12.10.2020, Uskutečněno: 05.08.2020, Stav tachometru: 25000 km, Zhlédnuto: 46x

Už mi to nedalo a rozhodl jsem se aliexpresovič lauf, se kterým jsem motorku koupil, vyměnit za něco, co bude pořádně fungovat. Udělal jsem si teda malou rešerši, co je na mojí kačenu k dispozici. Nakonec jsem zvolil RP tuning pana Pokorného, zejména pro nejlepší poměr cena/výkon + velmi dobré recenze. Taky je mi sympatické, že jsou to Češi a dle hodnocení zákazníků poskytují výborný záruční i pozáruční servis. Paráda! Našel jsem si na stránkách, co by se mi nejvíc líbilo - chtěl jsem určitě nějakou menší koncovku, které se mi na SMku líbí víc. Vybral jsem, objednal mailem, poslal zálohu a čekám. Okamžitě jsem dostal zpětnou vazbu s potvrzením objednávky a přestože je to všude uvedené, dostal jsem znovu informaci, že výroba bude trvat cca 14 dní a následně je třeba motorku přistavit na montáž, který zabere 3-5 hodin. Po cca 10 dnech mi volal pan Pokorný, že koncovka je hotová a chtěl se mnou domluvit termín montáže. Nabízel mi termín za 3 dny, kdy jsem byl bohužel mimo ČR. Jak jsem to ale zmínil, zkusil něco dokonce i přeházet a nabízel mi termín hned další den. Bohužel kvůli práci bych se nezvládl utrhnout a odvézt motorku z Prahy do RP tuningu a zpět. Každopádně palec nahoru za super přístup Domluvili jsme tedy termín po mojí dovolené. Vyrazil jsem z Prahy den předem, jelikož jsem měl být v RP tuningu už v 7 ráno. Ale kurva po 100 kilometrech na D1, která byla plná zúžení apod. jsem si uvědomil, že jsem doma nechal klíče...Tyvole...No nic, volám jim a ujišťují mě, že vše zvládnou i bez klíčů, jen to prostě předemnou bohužel nevyzkouší, nicméně by tam neměl být žádný problém. Moto jsem tedy druhý den dovezl na 7 ráno do RP tuningu, pan Pokorný s kolegou mě přivítali, vše mi vysvětlili s tím, že moto bude cca ve 12 připravena k vyzvednutí. Musí totiž na míru vyrobit mezisvod. Jasně, chápu, dojedu si do Brna na snídani a něco málo udělat do práce. Před 12. hodinou mám telefonu, že je vše ready k vyzvednutí. A je to úžasný!!! Zatím tedy pouze vizuálně, jelikož bez klíčů nemůžu motorku nadlábnout . Doplatil jsem zbytek peněz, dostal jsem instruktáž, jak se o lauf starat, záruční list, nějaké tipy a doporučení a mohl jsem vyrazit domů. Teď mě napadá, že jsem panu Pokornému ještě slíbil zaslat nějakou zpětnou vazbu...tak tady ji má - je to mrda! Křivka mi teď přijde hezky lineární, spodek je pořád hodně silnej, ale dost se zlepšil vršek. Tam, kde předtím motorka už netáhla, má teď pořád hodně síly, což je velmi příjemná změna :)

Nahodil jsem k tomu rovnou i KN filtr a od tý doby mám na držce furt jenom rohlík

pkkaca (4) napsal 13.10.2020 v 01:00

Jedině tak to má být

• Nová spojka, svíčka, vata ve výfuku

Spojka už byla trochu na odchodu a přišel čas ji vyměnit. Objednal jsem nové ji komplet - lamely, plechy a pružiny a dal se do toho. Aby bylo možné vyšroubovat všechny šroubky víka spojky, museli jsme i hýbat svodem, ale

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 02.10.2019
  • Výměna palivového čerpadla

Jednoho krásného dne jsem po práci přišel na parking k motorce, naskočila na pár vteřin, zdechla a pak už se mi ji nastartovat nepodařilo...Doufal jsem, že to bude třeba jen pojistka, ale bohužel, bylo to palivové čerpad

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 10.09.2019
  • výměna držáku SPZ

Vyhodili mě od technický Nikdy jsem neměl motorku, která by byla v takovým stavu, na technický okolo mě chodili technici a ptali se, jestli je nová, že vypadá fakt nádherně...a já samozřejmě dostal jedinýho, který si

Uskutečněno: 26.06.2019
    Tachometr: 19800km