BMW R 1200 GS Adventure (2007)

Vlastník pbudik
Vloženo 14.3.2020
Aktualizováno 3.9.2021

Pořádný balvan železa budící respekt.

První dojmy - Perfektní posed výborný podvozek motorka se při brzdění nepotápí.Nějaký čas jsem si zvykal na projev motoru boxer.Ochrana proti větru výborná padla mi do ruky.Na co jsem si ale dlouho zvykal vypnutí blikaču,zapnutí je v pohodě.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil Všem co to mají v hlavě srovnané a chtějí si užít jak cestování tak projíždku ten podvozek je prostě luxusní a ten zbytek taky!

Doplňky na motorce - Padací rám, vyhřívané ručky.kufry.držák navigace.

Dlouhou dobu jsem jezdil xl 650v transalp pak suzuki dl 650v strom a chtěl jsem něco většího a hlavně pohodlí vzpřímený posed.a ochrana před větrem.Motor boxer a jeho klopný efekt je cítit ale je to o zvyku k podvozku a brzdám nemám žádné výtky brzdný efekt motoru je výborný stačí podřadit a je to ok. Ovladatelnost na místě při plném natankování je znát při rozjezdu a jízdě se to stratí. Místo pro řidiče i spolujezdce ok nadstavení sedla mám na základní polohu a dostanu na zem bez potíží.Moto je vybaveno 3 kufry,padací rám.vyhřívané ručky.abs.palubní počítač.mlhovky.Moto jsem kupoval od kamaráda když měla najeto 18,000km. Na moto byly provedeny všechny svolávací akce.co se týče servisu jezdilo to ke značce serviska je vyplnená. Pokud jste trochu zruční spoustu věci si uděláte svépomoci.Závadu jsem neřešil žádnou olej nedolévám spotřeba kolem 5,5 l. jezdím pouze po silnici terén ne.je to moto na které se dá jet kamkoliv na výlet do práce prostě kam Vás napadne nebudete unaveni ani po delší cestě .

Lukeeno
Lukeeno napsal 17.03.20 v 20:17 10b.

valasek
valasek napsal 17.03.20 v 20:00 10b.

Moc pěkná motorka, taky jsem o ni chvilku uvažoval. Snad bude stejně spolehlivá jako malý stromek

PWH
PWH napsal 15.03.20 v 17:15

PWH
PWH napsal 15.03.20 v 17:14 10b.

Čadil
Čadil napsal 15.03.20 v 09:49 10b.