Triumph Tiger 1050 (2008)

Vlastník Juras08
Vloženo 10.5.2020
Aktualizováno 10.5.2020

Paráda od začátku, vynikající partak na cesty. Sila a obratnost v kazde otacce motoru, je příjemná.

Motorka koupena od Pan (Pardubice)

KTM 1090 Adventure: důvod neuveden

První dojmy - Motorka padla ihned do ruky, velice se mi zalibil trihrnek a jeho sila. Jsem si jist, že spolu pojezdime mnoho spokojenych kilacku. Radost z nového clena rodiny ?

Motorku bych doporučil pro - Všem na delší cestování.

Doplňky na motorce - Kuftry, vyhřívané gripy, sedlo, sc výfuk, progresivní pružiny, padáky, přídavné diodove světla, vyšší plexi

Tento stroj jsem vybiral pro cestování ve dvou a kufry.Kriteria byla jasná, obsah kolem litru, pohodlí, vykon, spolehlivost a krása. A protože krása udává směr, tak jsem o tigrovi vic a vic přemýšlel. A po hledání jsme si spolu padli do oka. Volba byla jasná a je to můj miláček. Spolu si na sebe zvykame a jde nám to. Moc se na cestování s ním těším.

Juras08 napsal 30.08.20 v 23:15

Ahoj,to vyšší plexi dodal předešlý majitel,ale jestli chceš ,mohu se zítra zeptat svého doktora na triumfiky.Ten by ho mohl mít.

Juras08 napsal 30.08.20 v 23:11

Ahoj,to vyšší plexi dodal předešlý majitel,ale jestli chceš ,mohu se zítra zeptat svého doktora na triumfiky.Ten by ho mohl mýt.

milda1974
milda1974 napsal 30.08.20 v 22:49 10b.

Ahoj prosímťe kde jsi sehnal toto vyšší plexi co máš na fotce děkuji Milan

Juras08 napsal 19.05.20 v 10:40

Děkuji kluci,to rád slyším že to není ksuntik ??jsem moc spokojen a podle chování předešlého majitele a popisu,jsem cítil,že jsem neprohloupil ?

Trinnlee
Trinnlee napsal 11.05.20 v 18:29 10b.

Jee...to jsi koupil dobre...byvaleho majitele znam...staral se o ni dobre a jezdil ji cestovne...dobry kus...mel jsem ho taky a on se mnou nechal inspirovat a koupil ji taky...gratuluji...je moc peknej tygřík...uzivej a jasnych deset bodu