Honda CRF1100L Africa Twin (2020)

Vlastník Bobr700R
Vloženo 12.5.2020
Aktualizováno 22.3.2021

Úžasná, nová, krásná, pohodlná, lehká potvůrka!

Motorka koupena od FIRMA:Nokamoto (Hradec Králové)

První dojmy - I přes surovost nového motoru leze rychlost nahoru celkem svižně. Ve spodních otáčkách trochu uklepaná, ale věřím, že si sedne. Je to i cena za 2V. Trošičku mi u DCT vadí zpoždění reakce na podřazení při akceleraci, musím trochu pohrát s nastavením a je možné že i toto si sedne. Ovladatelnost je na 1*!!!

Motorku bych doporučil pro - Každému!!! :D

8/ Topcase - SW-Motech
9/ Boční kufry quick lock SW-Motech
10/ Padací rámy spodní a horní IBEX
11/ Přešité sedlo Rutan

Po prvních pár metrech na D mi přišlo, že motorka řadí nahoru zbytečně brzy, motor je při nízkých otáčkách uklepaný, snad si to sedne. Na sport už to bylo o poznání lepší, ale občas jsem si tam +/- cvaknul sám, tak aby mi to více vyhovovalo. Například nájezd do zatáčky, zvažuji pořízení virtuální řadičky. Motor je ještě surový, ale táhne krásně, až se zajede, bude to ještě zajímavější, zatím najeto cca 70km. Ovladatelnost je perfektní a pocitově má motorka o dobrých 30kg méně než je reálná váha. Demontáž a montáž sedadel je trocho krkolomná, ale zřejmě je to cena za možnost nastavení. Levý ovladač je opravdu hodně nešťastně řešený a bude trvat než si zvyknu... Bootování obrazovky trvá asi stejně dlouho jako start i386... :D Nicméně je moje, je nová a i přes pár drobných chyb je úžasná!!!

Bavorak-75
Bavorak-75 napsal 09.10.23 v 13:31 10b.

ahoj,prosim te schanim hlinik.TOPCASE a ty mas znacku od TRAXE a jaky to je obsah,velikost?Dekuju Dan.

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 27.06.21 v 22:44 10b.

Asso2
Asso2 napsal 12.03.21 v 19:38 10b.

Super

Dušan_Sihelský
Dušan_Sihelský napsal 19.07.20 v 16:12 10b.

Ať to jezdí

swatcz
swatcz napsal 19.05.20 v 06:56 10b.