Triumph Street Triple (2014)

Vlastník syvkij
Vloženo 9.6.2020
Aktualizováno 9.6.2020

Street je malá ľahká beštia so super zábavným motorom.

Aprilia Dorsoduro 750: Trojvalec ma proste dostal

První dojmy - Prvé dojmy boli neskutočné, motorka letí ako raketa no pritom je neskutočne hravá. Hneď po pár kilometroch sme si sadli a vedel som, že som si vybral dobre.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je skôr pre mladšieho človeka, ktorý sa potrebuje vyblázniť. Chce lietať rýchlo, no superšport nie je úplne preňho.

Doplňky na motorce - Štýlové spätné zrkadlá
Športový držiak ŠPZ

Triumph street triple som si vybral kvôli motoru. Po zvezení sa na komošovom tigrovi 800 som si trojvalec jednoducho zamiloval. Hľadal som cenovo priateľnejšiu variantu a výber padol na streeta.

Street je super ľahká, silná, zábavná a ľahko ovládateľná motorka. Priebeh trojvalca je lineárny od spodu až po červené pole. Za otáčkami sa derie ako pes za údeným. Na 1-tke 120 km/h na 4-ke 200 km/h. Maximálka okolo 235 km/h čo na bežné okresky bohato postačuje. Brzdy super, hlavne predná je dosť citlivá. Podvozok športovejší, ale poberie aj menšie nerovnosti. Do zákrut "padá" sama. V tedy si proste prídete na svoje. Spotreba sa odvíja hlavne od štýlu jazdy, no na tejto motorke je takmer nemožné ísť na spotrebu :D Ten zvuk motora, keď sa derie do otáčok jednoducho musíte počuť pri každom výjazde z dediny. Spotrebu odhadujem tak na 7l/100. Pri normálnej jazde sa dá ísť aj za niečo cez 5l/100.