BMW F 800 GS (2011)

Vlastník bizon17
Vloženo 4.2.2021
Aktualizováno 5.2.2021

Po několika úrazech a skončení se závoděním v enduru a motokrosu, jsem chtěl něco pohodovějšího. Na čopra nemám břicho ani šedivej vous a takový ty ostatní silniční motorky, kde si člověk drtí koule o nádrž, mě nelákaj. Nerad si sedím na fimfulínu.

První dojmy - Vyrostl jsem na závodních terénních motorkách, takže GSo mi od první chvíle přišlo strašně pohodlný a kultivovaný. Taková hodná motorka, sice moc nejede, ale k předjetí v běžným provozu to stačí a na příjemný, spíš kochací svezení, jede dostatečně. Na cestování a klidnou jízdu úplně ideální.

Motorku bych doporučil pro - Pro mladý dobrodruhy co místo jízdy na náměstí na kafe radší někam do divočiny.

Doplňky na motorce - Pár kravinek tam mám, padáky, blastery, ledkový přední světlo, quad lock, navigaci, nějaký usb?ka, tankvak, kufry, ale halvně vysokou masku s plexi od Touratechu to určitě doporučuju, perfektní věc, nastavitelný, nefouká, hezky vypadá.

Joo a vejfuck jsem dal Leo Vince a paráda, origo je bída, ale tohle perfekntní, nádhernej zvuk i s db killerem.

Koncepčně moc příjemná motorka, není to na sportovní jízdu, ale spíš pohoda čumendo, cestování po okreskách, občas polňačka. Do hard terénu to nepatří, respektive určitě projede nesmyl, to je spíš o řidiči a obutí, ale když to spadne poláme se hromada drahejch plastů. Sériový tlumiče jsou navíc dost bída, nejsou moc dobrý ani na silnici, natož do rychlejšího terénu. Jinak ale jako celek ta motorka funguje super, pokud od ní člověk nechce něco na co nebyla postavená. Za mě naprosto ideální výletní povoz.

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 04.02.21 v 14:27

ale fotky mohli byt aj lepsie... z tej motorky na nich v podstate vidim len zadok, a palubku.. :D

pali3x
pali3x napsal 04.02.21 v 12:55 10b.

Pekná motorka a super napísaný popis. Prajem všetky kilometre kolesami dole a veľa pekných chvíľ na motorke
Také 2 pripomienky - drobnosti, z môjho pohľadu...
- v mieste "Motorku bych doporučil pro - Pro mladý dobrodruhy" - slovko "mladý" by som kľudne zmazal Vek je len číslo, navyše si myslím, že všetci motorkári sú minimálne duchom mladí
- časť s "...sice moc nejede..." - to je celkom individuálny pohľad - pre niekoho "jede až moc"... Vy ste už predpokladám celkom skúsený jazdec, nie ako my poniektorí začiatočníci v najlepšom veku

H1000
H1000 napsal 04.02.21 v 11:43 10b.

Ale dobře Ty. Jak píše Dragstrerrr vítej v klubu. Stručně a výstižně popsané. Tak ať se daří.

dragsterrr
dragsterrr napsal 04.02.21 v 00:45 10b.

Vitaj do klubu :)