Triumph Street Triple R (2020)

Vlastník Mida
Vloženo 25.3.2021
Aktualizováno 3.1.2023

Chtěl jsem k enduru i něco na silnici. Tady nebylo co řešit -> 3 válce, design, kvalita zpracování za dobrou cenu.

Motorka koupena od FIRMA:MACH MOTORS s.r.o. (České Budějovi

První dojmy - Zatim ve stavu zajíždění, takže jak moc to jede zatim nemůžu zjistit. Jinak lehká, super ovladatelná. Tvrdší podvozek ocení spíš lepší povrch, ale ani na našich bídách to neni nesmyslně tvrdý.

Doplňky na motorce - Quickshifter, LED blinkry, Výfuk spark

Na jaře 2020 byl plán, pořídit starší 675ku. Sledování inzerce, protřídění kusů a pár neůspěšných pokusů (byl jsem druhej, prodávající si to rozmyslel etc...) jsem to nechal spát s tim, že na podzim se zas něco ukáže. Přišel podzim a ukázalo se, že se prodávají pořád ty stejný kusy. Následoval další odklad na jaro 2021, aspoň bude víc penež ne? V lednu jsem narazil na nabídky skladovek z roku 2020 a i když jsem původně funglovku neplánoval, tak při porovnání ceny nový a 5-6 let jsem sám sobě novou morálně obhájil a šel do nový. :)

Zatim najeto 80km při zajíždění, takže na hodnocení je dost brzo.

[img]https://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2021/12/556707_465956fa61a8efdec67be0b41236a21f.jpg[/img

3.1.2023
Najeto necelých 6000km. Projeto pár okolních států a Alp. Motor jede pořád a hodně. Komfort při cestování celkem bez problému. Za 2200km během 5ti dní jsem začal cítit prdel až poslední den :). Asi ani nemá cenu řešit nějaký spešl doplňky. Doplnil jsem akorát laďák SPARK a v plánu je ještě nějaký pohlednější držák na RZ.

Ukázky zvuku.
První je série x laďák bez vložky

Druhý je laďák s vložkou, takže homologovanej

Dufi5
Dufi5 napsal 26.03.21 v 08:10 10b.

Super stroj, též jsem si letos pořídil akorát ve verzi RS. Ať slouží.

Paulano
Paulano napsal 25.03.21 v 12:42 10b.

Moc hezký, ať slouží!

Hříbek
Hříbek napsal 25.03.21 v 11:28 10b.

Pěkný street tři hrnky jsou top

Juraj22
Juraj22 napsal 25.03.21 v 10:51 10b.

Krásná mašina, super koupě, určitě nebudeš litovat