Ducati Multistrada 1200S (2013)

Vlastník dr.speeder
Vloženo 23.9.2021
Aktualizováno 20.10.2022

Je to prostě Ducati se vším všudy.

První dojmy - Oproti předchozímu modelu MTS 1100 je to opravdu skok o několik levelů. Slintal jsem po ní jako po nedostižném snu od dob kdy byla v roce 2010 představena jako novinka. A letos se sen stal skutečností.

Doplňky na motorce - Plná výbava od Ducati + výfuk Akrapovič

Před třema rokama jsem pořídil její předchůdkyni Multistradu 1100 jako pokus o přechod ze sportovní motorky. A povedlo se. Najednou sem měl pohodlí, možnost zabalit se pohodlně na cesty a od té doby mě cestování baví. Jen jsem snil o tom že jednou pořídím novější MTS 1200. Několik let jsem po ní koukal se slinou u huby a vždy si povzdechl že mě sere to, že ji nemám doma v garáži.
A letos jsem přestal jen slintat a pořídil tento úžasnej stroj.
Je to mazec, suprovej bajk!!! Motor je výbušnej s obrovskou zásobou výkonu, šak ještě aby ne když je to poupravenej motor ze supersportu Ducati 1198. Opravdu velmi rychlá a schopná motorka. A se semiaktivním podvozkem a všema ostatníma nastavitelnýma vychytávkama je pro cestování a volání dálek jako stvořená. Ale i vyblbnutí na klikatých okreskách jí jde moc dobře... odskoušeno a nestačil jsem se divit co za numera mi lítalo na budíkách.

Petr45
Petr45 napsal 25.09.21 v 14:10 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 24.09.21 v 11:25 10b.

Prostě krasavice.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 24.09.21 v 06:25 10b.

nádhera