Yamaha YZF-R1 (2009)

Vloženo 1.10.2021
Aktualizováno 4.10.2021

Peklostroj z diabolskym zvukom

Honda CBR 1000RR Fireblade: Lebo nebola tak zaujmava jak R1

První dojmy - Prve zvezenie bolo hodne rozpačité, motorka hrozne cukala proste magor na 2 kolesách.

Motorku bych doporučil pro - Pôžitkarom čo už niečo odjazdili minimalne na 6ke

Cbr 600 rr bola fajn ale nejak mi jej bolo luto jak som ju hodne vytačal. A po pravde ten vykon ma už neoslnoval takže ako odporca litrov som nakoniec zmenil nazor a kupil raketu čo jazdi 300kmh.Faroš mi prišiel taky linearny-nudny a ma ho každý druhy. Suza ani kawa nelahodia mojmu oku. R1 BigBeng sa mi vždy páčil tak som neváhal a šiel ho skúsiť. Prve zvezenie bolo na čmeliakovy trochu rozpačité. Myslel som že ma každú chvíľu chce zhodiť zo sedla. A to bola jedna z vecí ktorou si ma získala.Jak bola neskrotna tak mi prišla dosť nebezpečná ale zároveň aj dosť zábavná. Dám plny a predne koleno si furt levituje a ja sa pri tom tlemim jak postihnuty. V zatačkach sa krasne zadne koleso zahrizne do asfaltu čo sa asi aj odraža na životnosti zadnej gumy.Mam za sebou 4500km a 3 gumu. Inak cestotel niesom, keď dám 300km tak som v pohode, 500km už je trochu otrava na nej sedieť. Na sprint som porazil superduke takže vykon to má.Síce ten vrch neni taky silný jak u klasických štvorvalcov.Stredne pasmo otáčok je dosť žive,výjazd zo zatačky je o to rýchlejší.Každopádne tento stroj mi sadnul a nehodlam sa ho zbaviť pokial sa nezbavi ona mna ...ale myslim si že naša láska je vzájomná. Ak to niekto číta a zvažuje kapotu v litru a chce sa odlišovať nech si kupi R1 BigBeng...motorku posadnutu samotnym diablom.

Paulano
Paulano napsal 08.10.21 v 10:31 10b.

NiLu
NiLu napsal 01.10.21 v 19:52 10b.

Parádní střela Tak hlavně opatrně, užívej km v sedle a kolama vždy dolů.