Suzuki GSX 650 F (2009)

Vlastník Nagyno
Vloženo 15.10.2021
Aktualizováno 16.10.2021

Krásná, klidná a rychlá motorka. Doporučuji pro začínající jezdce.

Honda CB 650F: Nevypadá tak sportovně jako Suzuki

První dojmy - První dojmy byly ze je nádherná a vypadala jako nová. Nikdo nechtěl věřit ze je to rok 2009. Není nikde poškozená a krásně se řídí.

Motorku bych doporučil pro - Začátečník

Doplňky na motorce - Na motorce je výfuk Huricc s homologaci mam i kartičku. Ale nechápu jak tento zvuk dostal homologaci. ?. Dale led směrovky a zrcátka taky s led smerovkami. Polepy kol.

Kdyz jsem na ni sedl tak jsem vedel ze mi půjde. Konečně jsem našel dospělou motorku na moji výšku 190cm. Jelikoz jsem da se říct začátečník tak he to tento 4 vál ideal. Zvedá otáčky lineárně a necuka. Hlavně ma od výroby ukazatel zařazené rychlosti. Nejdříve jsem se bál zatáhnout ale pak to byla báseň. Nad 6000 otacek to je jízda...Výborně se ovládá i když má 240 kg nikdy bych to do ní neřekl. Trochu se mi blbě hledá nohou zadní brzda ale to ještě poresim. Trochu jde z tuha spojka ale to taky poresim. Ma dobry poloměr otáčení a dobre se s ní rozjíždí. Opravdu kdo začíná je to ideál na první dva roky. Sice vypadá jako sport ale nebojte není. Řídítka ma rovné a nohy jsou příjemně zalomene. Zatim zkouším později napíšu vice.

Nagyno
Nagyno napsal 13.11.21 v 23:08