Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX (2010)

Vlastník GraupyM
Vloženo 1.1.2022
Aktualizováno 1.1.2022

Zpočátku jsem si nebyl jistý, zda nekoupit Japonce nebo staršího Němce. Naštěstí jsem to neudělal a motorka mě dostala ve všech směrech. Samozřejmě, že jen pozitivně.

První dojmy - Zpočátku jsem si nadával, co za těžkej kamion jsem si koupil. To všechno bylo ale pryč po nasednutí. Neskutečně ovladatelná motorka, která ma ohromný ale přesto relativně klidný nastup výkonu. Zatáčky si užívám stejně jako rovinky. A to ať na silnici první třídy tak na polní ceste.

Doplňky na motorce - Přídavné světlomety, dratova kola, boční kufry Guzzi, zadní Givi, padáky

Moto jsem koupil od prodejce z okolí Prahy. Neskutečně vstřícné jednání, dovoz motocyklu až ke mě domu, vše vysvětleno, ukázáno. Pokud někdo bude chtít kontakt, rád předám protože takových prodejců je již jako šafránu. Guzzi mě dostala vzhledem, jedinečnosti a hlavně jízdními vlastnostmi. Ač je to obr, při jízdě není váha vůbec znát. Perfektně se na ni cestuje na delší i kratší vzdálenosti. Jezdím sám. Motor má pro mě krásný průběh, nastup. Neurve vám ruce ale přesto tam je neskutečný výkon (opět pro mě). A bez charakteristického side efektu mě ježdění snad už ani nebaví.

Sedlsson
Sedlsson napsal 04.01.22 v 21:15 10b.

Krasavice inteligentní

Atincx
Atincx napsal 03.01.22 v 21:34 10b.

Parádní stroj v dobrý společnosti

biosák
biosák napsal 02.01.22 v 20:42 10b.

abbany
abbany napsal 02.01.22 v 13:15 10b.

Tiež som skúsil,a veľmi rád na ňu spomínam. Predal som ju a predajom som získal dalsieho motokamoša, ktorý je tiež veľmi spokojný. zbytok v popise., Drž sa a veľa šťastných km. Guzza je Guzza, kto neskúsil, ten nepochopí.Teraz čakám, až vyjde Guzza s niečim ako Stelvio. A tomu sedlu sa nič nevyrovná.

marin35
marin35 napsal 02.01.22 v 12:03 10b.

Teda... parádní stroj