Honda GL1800 GoldWing (2006)

Vlastník DALLAS4545
Vloženo 28.4.2022
Aktualizováno 26.1.2023

Tak po více než deseti letech zkoušení, jestli je nějaká jiná velká cestovní motorka lepší než Goldwing, je závěr zcela jasný.

Motorka koupena od FIRMA:KH MOTO (Kutná Hora)

První dojmy - Už po několika metrech jízdy jsem si připadal, jako bych s ní nikdy vlastně neslezl, ... jen jízdní vlastnosti proti staré patnáctistovce jsou mnohem lepší. Hold pokrok nezastavíš.

Goldwing je motorka, na kterou musí člověk dozrát. To jsem říkal už před 24 lety, kdy jsem si ji pořídil poprvé a tvrdím to i dnes. Určitě nebude sedět někomu, kdo vyhledává adrenalínové zážitky ( i když se s ní dá jet i hodně svižně). Je to o kultivované jízdě, maximálním pohodlí, ale i výborné ovladatelnosti díky jejím skvělým jízdním vlastnostem.
Po roce ježdění se sólo motorkou došlo přes zimu, stejně jako před 22 lety, ke stavbě přívěsného vozíku. Tentokrát trochu jiného, modernějšího tvaru...
Tak že sezona 2023 už bude opět odježděna se soupravou.

či-či
či-či napsal 05.05.22 v 10:13 10b.

Paráda,taky můj sen

podle-ženy-puberťák
podle-ženy-puberťák napsal 03.05.22 v 01:43 10b.

Naprosto souhlasím. Jízda na GW je o pocitu z jízdy kdy máš celý svět kolem na háku a jen si jedeš tu svou. Je to meditace. Já měl GL 1800 dvakrár, stejné ročníky jako ty, ale usmálo se na mne štěstí a Vesmír mi poslal partnerku s kterou dohromady pořizujeme model DCT Tour 2022, má dojít za měsíc. Dovedeš si představit to těšení?

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 01.05.22 v 21:46 10b.

Super, gratulejšn.

Kali88
Kali88 napsal 01.05.22 v 19:38 10b.

Pěknej koráb

Guga
Guga napsal 29.04.22 v 13:47 10b.

Vytesat do kamene
Ať dělá jen radost