Honda CB 300R (2020)

Vlastník Jezevec125
Vloženo 17.7.2022
Aktualizováno 17.7.2022

Oproti mojí CB125J z roku ´76 je to Mercedes S-class. Lehká, živá, dobré brzdy, dobrá spotřeba, akorát spousta plastu.

BMW G 310 GS: Nevzal, protože je to indická motorka s BMW znakem.

První dojmy - Jízdní dojmy velmi dobré, dobrý posez, padla hned do ruky. Lehká lanková spojka, výkonné brzdy, obratná, na 23kW živá. Dobře zpřevodovaná do města i na jeho okruh.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky nebo jen na vyblbnutí kolem komína.

Doplňky na motorce - Padací rám

Jezevec125
Jezevec125 napsal 17.07.22 v 14:35

Já vim, že je vyrobená v Thajsku, ale ta BMW byla vyvíjená v Indii, a za takovou motorku platit prémiovou cenu se mi moc nechtělo

gathis
gathis napsal 17.07.22 v 14:29 7b.

Motorka pěkná, věřím že bude sloužit a budeš spokojený jen když jsi nechtěl bmw protože je indická (nevím kde probíhal vývoj), tak cb300 je stejně jako moje cb500 vyráběná v Thajsku...

Vasko969
Vasko969 napsal 17.07.22 v 11:38 10b.

Pekný stroj, uvažujem o ňom ako o druhom moto do garaze. Po Tvojom popise, som veľmi blízko k rozhodnutiu o kúpe. Prajem tisíce bezpecnych km...