Suzuki GSF 600 Bandit (1997)

Vlastník ottons
Vloženo 22.1.2023
Aktualizováno 22.1.2023

Po 15 letech nova (stara) motorka.

První dojmy - Prvni dojem posed proti Fzrku netlačil pupik a neboli ruce. Jen je slaboučka.

Motorku bych doporučil pro - Myslí že pro někoho kdo začíná. Jak říkám je to lenoch.

Byla to takova rychlá akce, jen tak jsem lustroval bazoš a našel jsem tuhle chudinku za pár korun. Tak jsem se ji ujal. Po létech strávených na Fzrku jsem chtěl zase sedět jak člověk. Je to teda lenoch ale už se jezdím spíš koukat na krajinu než divočit. Máme za sebou Rakousko, Maďarsko, Slovensko, Polsko. Po koupi jsem repasoval karbce, gufera a prachovky tlumičů, nová brzdovka, seřízení ventilů, nove svíčky, olej+filtry, ložiska v krku řízení, montáž USB zásuvky. Ještě bych rád přední kotouče a budu muset dělat spojkou začala za studena klouzat ale co má skoro 85000km.

kunar
kunar napsal 29.01.23 v 22:29 10b.

ottons
ottons napsal 24.01.23 v 00:07

Jsem 4 majitel

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 23.01.23 v 23:57 10b.

krásná klasická motorka a navíc moje bejvalka. Je to už mnoho let co jsem tuto krásku vlastnil. Jsem rád že pořád slouží. Ikdyž asi měla od té doby mnoho majitelů, rád ji znovu vidím. Tak ať dobře slouží. Vyráběl jsem na ni nosič, padáky, ukazatel zařazené rychlosti, nálepky, rádoby karbon atd. Šlapala jak hodinky.