Kawasaki ZX-10R Ninja (2010)

Vlastník Santamike
Vloženo 5.7.2023
Aktualizováno 31.3.2024

Motor je masakr, musel jsem sáhnout do podvozku, aby to spolu ladilo

Suzuki GSX-R 1000: Špatné kusy, hodne předražené k jejim stavům

První dojmy - Zátah. Ma to nejvyšší krouťák od 8 000 a nejvyšší výkon ve 12 000. Tohle otáčkové spektrum je masakr.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho lepšího, než jsem já. Umí to strašné moc. Já spíš krotím šelmu.

Doplňky na motorce - Zmena zadní pružiny K-tech 95N, přepístkování zadního centrálu i vidlic vnitřky K-tech. Od té doby moto funguje skvěle jak na rozbitých silnicich, tak i příležitostně na okruhu. Přepákování stupaček PPtunning, repase predních brzdičů a výměna za lepší desky s brzdovkou 5.1. Teď vše sedí, jak má.
Brzdová pumpa Brembo RCS 19 corsa corta. K&N vzduchový filtr.

Je to ultimátní superbike,
Už to není jako starší Fireblade, ani R1 z 2003, aby se na tom dalo skoro cestovat. Muselo se udělat sposty uprav, aby to zvladalo silnice. Ale jinak spolehlivost a zábava je top.

Když někoho povezete v zadu, jede to furt na zadní.

Jsem vyšší a větší postavy, muselo se dát i přepákování.

Malá rada, nekupujte žádné laciné, jsou to vyložené peníze. Sice to tam naistalujete, ale od originálu se moc neposunete.

Dále plexi Puig, podvozek K-tech, velký servis s ventily, seřízení geometrie, ochrana kartéru GBRacing, rozšířená racing řídítka uprava serioveho tlumiče řízení Öhlins na race (původní má díru ve ventilku, aby při maximálním utažení nebylo nebezpečně utaženo.

jelda-f
jelda-f napsal 31.03.24 v 09:00 10b.

Tohle musí být hodně velké krocení šelmy ať slouží

Black_Tea
Black_Tea napsal 08.07.23 v 19:11 10b.

Hukot, krásná motorka!! Tak hlavně kolama dolů a brzdit včas před zatáčkou - ono pomalu se dá projet nakonec všechno

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 05.07.23 v 21:34 10b.

Za odvahu. Za statečnost.