Gilera Stalker 50 (2002)

Vlastník Tomik50ccm
Vloženo 21.8.2023
Aktualizováno 25.7.2024

svižný 2T skůtr, už má své roky. Co víc dodat.. je to bobeš

První dojmy - výkon, akcelerace, snadná ovladatelnost

Motorku bych doporučil pro - Pro trpělivé jezdce, pro náctiletý tunery ( stroj jde pěkně upravit, většina dílů je totožná s jinými italskými značkami

Doplňky na motorce - jen odstranění restrikcí- kromě restrikce na karburátoru a v jednotce. Podsvícení skůtru, spínače

Podědil jsem po dědovi :DD. je to dobrej stroj na 50ccm skůtra, obrovská nevýhoda je ve spotřebě, poslední dobou žere fakt dost (1l/20km) ale to bude asi něco špatně s karbcem. Jezdí pěkně, do zatáček je to trochu horší. Nejlépe to jezdí na silnici, i když s ním jezdím převážně jen terén díky tomu že to je stroj bez papírů. Najeto s ním mám za ty roky už 5000km a celkově má najeto už 13000. Do teď s ním žádný problém nebyl, jen po těch letech se sere elektrika. Pod sedlem je velký úložný prostor. Ve 2 lidech to jede taky poměrně pěkně. Má to své mouchy ale už je to starej pelech.
UPDATE 15.2.2024: Pořád to jezdí, jen už nedrží volnoběh a za studena to startérem nastartovat nejde, ale je to stroj jen na doježdění pak půjde do šrotu.

UPDATE:25.7.2024: Na skůtru již nejezdím, skůtr není vhodný pro jízdu ve dvou lidech, konstrukčně to nevydrželo. Skůtr mám jen na vyblbnutí na polních cestách, navíc to hodně žere na 20km si to vzalo 2.50L