Suzuki DL 1000 V-Strom (2019)

Vlastník akimek314
Vloženo 19.9.2023
Aktualizováno 2.12.2023

Motorku jsem pořídil protozě jsem chtěl změnu, supersport není na věky.

Motorka koupena od FIRMA:Aleš Imrich - Aleš Moto (Moravská - Velmi vstřícné a profesionální jednání. Vše na čem jsme se dohodly bylo splněno. Motorku jsem pouze koupil, všechen ostatní sevis, přehlášení na české TP provedl Aleš. Vše dokončil dovozem až do domu.

První dojmy - -Na motorce jsem zatím ujel cca 10 km a jsem mile překvapen tím jak je pohodlná. Podle této krátké jízdy si myslím že to bude super stroj. -Momentálně mám najeto cca 500 km, a musím říct, že jsem překvapen. Ale je to nezvyk musím se zžít s dvouválcem.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil jezdcům co chtějí sledovat krásy krajiny a využívají vetšinou silnice, ale nezalekne se ani lehkého terénu s šotolinou nebo pěkné polňačky.

Doplňky na motorce - Oválná koncovka Dominátor s homologací, padací rám GIVI a tankvak.

-Motorku jsem vybral protože, mě už z GSX-R všechno bolelo a na našich silnicích, které jsou v katastrofálním stavu, nejde využít potenciál supersportu.
-Prozatimní zkušenost je kladná, je to pohodlný stroj. Jsem překvapený jak je za jízdy ovladatelný, toto sem nečekal. Zatím jediná výtka směřuje ke spojce a převodovce. Spojka je samostavitelná a zabírá hodně nahoře, je škoda že nejde seřídit dle jezdce. Převodovka je strašne tvrdá a řazení mezi 1 a 2 je prostě většinou o počítání zubů, při sportovnější jízdě je to peklo, ostatní rychlosti jdou docela dobře, ale není to jaku u GSX-R. Motor tahá pěkně, dobrý průběh od začátku do konce, jen jsou hlasitější ventily, ale to je u stromka prej normální. Jízda po našich silnicích je dobrá, zvládá i trojky bez problémů, stopa je jistá a stabilní. Více info v průběhu sezóny.

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 23.01.24 v 15:29 10b.

Clint.
Clint. napsal 22.01.24 v 22:45 10b.

Pěkný kousek ať baví a lítá, já se ho nemůžu nabažit

Karlos31
Karlos31 napsal 20.09.23 v 10:04 10b.

Šel jsem stejnou cestou, jen to Gixxero, i když na něm už v podstatě nejezdím, jsem si nechal pro potěchu oka a duše. Ať slouží