Honda CRF1000L Africa Twin (2018)

Vlastník Davidrak
Vloženo 18.10.2023
Aktualizováno 11.3.2024

Perfektní cestovní enduro. Dostatečný výkon, super zvuk. Je krásná.

Triumph Tiger 1200 XC: Honda mi sedla lépe

První dojmy - První dojmy klamou. Líbí se mi zátah od spodu. Jen co byl problém, furt jsem místo blinkru troubil. Ale už dobrý. Teď pořád čumím jestli se ten blinkr opravdu sám vypne.

Motorku bych doporučil pro - Kdo hledá a rád zkouší. Měl jsem a vůbec mě neuchvátilo GS, V Stroma měl 2x, tak teď prostě Africa no.

Doplňky na motorce - Origo padací rám, plexi Touratech vyměněno zpět za originální, dekl pod motorem také Touratech, rozšíření pedálu zadní brzdy zas Touratech. Ale to vše tam bylo, já bych za Touratech prachy nevyhazoval.

Africa se mi líbila už dávno. Tak jsem se rozhodl jí vyzkoušet a první dojmy jsou pozitivní. Je to rok 2018 facelift, tak že je o trochu lepší než původní CRF, ale nemá ještě tolik elektroniky jako CRF 1100. Zatím jsem na ní najezdil cca jen 800 km okolo baráku. Doplnil o centrální stojan, zásuvku elektriky. Vrátil původní plexi a koupil topcase. K motorce jsou origo plastové boční kufry, ale ty jsou hrozný. Chci vyměnit za alu. Mám jí rád a chvilku si jí zase nechám.

elvis78
elvis78 napsal 19.10.23 v 08:24 10b.

31081
31081 napsal 19.10.23 v 07:21 10b.