Suzuki DL 1000 V-Strom (2014)

Vlastník Ruprecht_1
Vloženo 10.1.2024
Aktualizováno 10.1.2024

Proběhl upgrade stromka z roku 2005

Motorka koupena od strom1 (Nýřany) - Co říct,ve všech směrech prostě super,5*

První dojmy - První dojmy hned po nasednutí byly super,už s předešlou 05 jsem byl spokojenej ale nebylo to to uplně ono.Těch 9 let jde prostě znát že je to někde jinde.

Motorku bych doporučil pro - Pro koho? Prostě kdo se na co cítí.Má první motorka byla např. Yamaha FZ1 :-)

Doplňky na motorce - Stavitelné cestovní plexi MRA,jiná zrcátka ale asi proběhne výměna za nějaké jiné,12V zásuvka,navigace,padáky,přídavná světla,extra polstrované sedlo které je fakt super,centrální stojan,zadní blatníček Givi,laďák GPR(bez tlumivky fakt bomba zvuk,sada originálních kufrů Suzuki.

Motorku jsem si vybral protože jsem chtěl už něco novějšího a když jsem viděl tuto v této kombinaci černé tak bylo jasno.
Najeto mám sice jen pár km když jsem motku byl zkusit u prodávajicího,ale prostě to svezení oproti 05 bylo super.
Opět jsem chtěl něco s čím se dá sjet ze silnice na nějakou tu polňačku,ale,jsou tam gumy na silnici takže opatrně sjedu nejdříve tyto a pak pořídím něco co snese i nějaký ten terén.

dzudas
dzudas napsal 23.02.24 v 19:54 10b.

hezky vytuněný stromek

BRUTUSSS
BRUTUSSS napsal 18.01.24 v 21:03 10b.

Tak tady by mně hodně zajímalo srovnání jizdnich vlastností, pohodlí a hlavně ochrany proti větru. Kdysi jsem měl litra stroma 2002. Minulý rok jsem koukal na nového, ale podle mně je hnusný jak noc a sedlo má extremne nepohodlne, ochrana proti větru mizerná, takže jsem se začal dívat přesně po tomhle typu.

elvis78
elvis78 napsal 17.01.24 v 07:27 10b.

to už je 7 let co jsem na tom seděl na výstavě, to to letí? Pěkný, pěkný pořád, i ty kufre má suzuki šik A to se to vyrábí už od roku 2014? To není možný, není tam špatně rok výroby-ne tak není. koukám jak blázen.
Předchozí model se mi nelíbil, tohle kachní světlo se mi právě líbí, pořád se mi neokoukalo

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 11.01.24 v 16:14

Dikes

Clint.
Clint. napsal 11.01.24 v 12:47 10b.

Pěkně vyzdobenej stromek