Kawasaki Z900 (2018)

Vlastník krajtas
Vloženo 12.1.2024
Aktualizováno 12.1.2024

Pěkný zátah od spodu, ale mám najeto s ohledem na pozdní podzimní koupi jen pár km, takže hodnocení později.

Kawasaki Z800: Byla dražší než jsem nakonec sehnal 900

První dojmy - Trochu opatrnost s ohledem na počasí, když jsem jel na STK, ale spokojenost s kultivovaným projevem motorky. Jsem na jaro hodně natěšený, nejraději bych už vyjel teď, ale zima a náš prudký kopec k domu posypaný vrstvou štěrku mě od toho odrazuje.

Motorku bych doporučil pro - Jezdím sám, tak pro jednoho, dost dobře si na delší cestu ani nedokážu spolujezdkyni představit.

Doplňky na motorce - Na motorce byly jen padáky, nechal jsem si předělat sedlo, původní bylo s ohledem na najeté km 72 tis. celkem "oleštěné".

Tuto motorku jsem si vyzkoušel u kamaráda, který si ji koupil jako ročník 2020 a staženou, protože ji má jako druhou na ježdění se synem. Celkově se mi líbila vzhledově i stran chování motoru. Protože jsem si ji koupil na podzim a počasí už v té době nic extra nebylo a za druhé jsem ji chtěl nechat prohlédnout, seřídit vyměnit olej filtry, prostě ten před sezónní servis, tak jsem nic moc nenajel. Motorka nakonec potřebovala vyměnit řetězovku, která byla skoro po smrti. Jinak nebyly zjištěny závady, byla seřízeny ventily., vyměněny iridové svíčky.

zahadnytajemny
zahadnytajemny napsal 12.01.24 v 14:42 10b.

Výborný výběr motorky Navíc zajímavá barevná kombinace. Věřím, že Ti sedne víc než XJ6 a budeš s ní spokojený. Ať spolehlivě a bezpečně slouží