Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2024)

Vlastník Míra
Vloženo 2.4.2024
Aktualizováno 12.4.2024

Legendární hypersport v limitované verzi 25th Anniversary.

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník)

Kawasaki ZX-6R Ninja: Nebyla možnost prohlédnout, není skladem. Jen na objednávku cca 2 měsíce.
Kawasaki ZX-10R Ninja: Nebyla možnost prohlédnout, není skladem. Jen na objednávku cca 2 měsíce. Lepší sokol v hrsti, jak ninja na střeše.
Honda CBR 1000RR Fireblade: Nebyla možnost prohlédnout, není skladem. Jen na objednávku cca 3 měsíce. Ve verzi SP vyšší cena.

První dojmy - Motorka se při jízdě dobře ovládá a působí lehčím dojmem. Přehledné budíky. Silný zátah od nízkých otáček. Dobře se s ní předjíždí auta co na 90-ce jedou 70 Km/hod.. Stačí jen lehce přidat a pak ubrat. Není u toho potřeba řadit. Po delší jízdě je znát malá vzdálenost stupaček od sedla a sportovní posez.

Motorku bych doporučil pro - Každopádně motorka pro někoho, kdo už měl několik motorek a jezdí delší dobu.

Hayabusa se mi líbí už od doby, kdy se ukázala první v roce 1999. Aerodinamické tvary a mohutnost.
Letos jsem nebyl na výstavě motorek v Brně, tak jsem okukoval nové stroje ve Vrbovce. Byla tam jedna Busa a ta už byla prodaná. Moc se mi líbí oranžovo-černá kombinace barev, tak jsem se na ní vyptával.
Při další návštěvě jsem zjistil, že je ještě jedna v limitované edici volná.
Rozhodování bylo tedy rychlé.
Zatím mám najeto okolo 250 Km, tak zajíždím.

SLUGI
SLUGI napsal 09.04.24 v 19:12 8b.

...

Kali88
Kali88 napsal 02.04.24 v 20:31 10b.

Tak tahle raketa se neomrzí, mám sice muzejní kousek tehdejší konkurence takže ten výkon mohu jen potvrdit nicméně Busa bude vždycky ta co přišla jako první a její pověst jí zůstane, užívej a kolama dolů

Jirka.46
Jirka.46 napsal 02.04.24 v 15:15 10b.

Jj Busa Taky by se mi líbila