Kawasaki Versys 650 (2016)

Vlastník skippy72
Vloženo 7.5.2024
Aktualizováno 7.5.2024

Hezká , na svoje rozměry hbitá , jednoduchá na ovládání.

Motorka koupena od FIRMA:HausMoto (Ledeč nad Sázavou)

Yamaha Tracer 7 / 700: Menší , méně cestovní , ale výborný motor.

První dojmy - Krásně pohodlný posez , velikostí akorát , porozumněli jsme si během chvilky. U prodejce jsem ji okukoval už nějaký čas a nakonec se po domluvě zadařilo .

Motorku bych doporučil pro - Motocykl je vhodný pro každého , komu se líbí v jedné stopě a nemá přehnané ambice na rychlost a výkon . Bude dobrá jak pro začínající motorkáře , tak pro starší borce i borky , kteří si nemusí nic dokazovat a berou motorku místo prášku na hlavu.

Doplňky na motorce - Originál kufry Kawasaki s taškami 3ks , mlhové světlomety , komfortní sedlo Kawasaki , originál ukazatel kvaltu a zásuvka na 12V . Dodal jsem jen držák na telefon , používám i na navigaci , čekám na padáky od swmotech.

Tuto Kawu jsem si vybral pro předchozí zkušenosti s ER6F a hlavně s jejím motorem , který je pro mně prostě akorát . Jelikož jsem již staršího data výroby , tak jsem chtěl pohodlný a nenáročný stroj na ježdění do práce , na vyčištění hlavy od každodenních starostí a na výlety s kamarády . Podvozek je na mé poměry bomba . Zadek mám na 14 kliknutí a pružinu na předku na 10 otáček . Odskok možná ještě upravím , uvidíme . Jsem docela kus chlapa 98kg. Motor je naladěn trochu jinak , než v ER6 , je takový klidnější , ale to může být dáno i tím Akrapem , který tam byl. Jezdím převážně po silnici , okresky a i s horšími cestami se Versys umí poprat dobře . Do terénu ale vhodné není. Posed na motocyklu je hezky vzpřímený , na kochačku paráda , ale když je potřeba , umí být i rychlá . Jaké bylo švagrovo překvapení na Banditu GSF650 , že mi nedokázal ujet a to jsem se ani moc nemusel snažit?. Na delší vyjížďky se už těším , protože 100km v kuse je pro tento stroj jako nic. Další poznatky přidám , až je budu mít.?

skippy72
skippy72 napsal 11.05.24 v 17:00

Díky za hodnocení a tobě přeji cesty kolama dolů.

StB
StB napsal 07.05.24 v 15:36 10b.

Krásný kousek a bílá jí sluší. Ať slouží.