Honda XL 650V Transalp (2001)

Vlastník Patrion
Vloženo 7.5.2024
Aktualizováno 7.5.2024

Pěkná zvednutá na přepákování s předkem z afriky twin, se svíma 190cm mi teď sedne akorát, upravená do terénu teď zatím zvládá víc než já, obuto mitas e09

První dojmy - Přijel jsem si pro ni k super chlápkovi kterej jí dopřával vše co jí teď budu dopřávat já, udělal na ni spoustu úprav, pořádný blastry, pořádný kryt pod motor a ten předek z afriky, dá se říct že je skoro hotová a pak se bude už jen udržovat... Další mašina co po ní bude tak už jedině funglovka, do tý doby mi zůstane a nejspíš nebudu mít nikdy srdce na to ji prodat...

Motorku bych doporučil pro - Doporučuju všem jako nízkorozpočtovou adventure motorku, asi spíš pro vyšší postavy ale dá se určitě snížit

Doplňky na motorce - Padáky, vyhřívané rukojeti, kryt motoru, blastry, sklopne zrdcadka,

Vybral jsem si ji, protože miluju endura a chtěl jsem skusit už dvouválec po jednoválcích co jsem měl, (bmw f650, dr650), no a nelituju toho, litrovky a větčí stroje mě nelákaj, už tohle je těžký ale spíš je to otázka tréningu, motorka je na silnici stabilnější než ty jednoválce, nevibruje tak ale to nebylo nic co by mě osobně vadilo, na jednobuchy i tak nedam dopustit, cestování na alpu je parádní, dokážu si na ni ráno nasednout a slézt až večer, v terénu s těmadle úpravama je to taky prostě paráda, jasně že mašiny jako tenere 700 jsou určitě o pár lvl jinde, ale taky jsou xx násobně dražší s tohle je za málo peněz hodně muziky,,, shrnul bych to jako nízkoropočtovku která je univerzální a každý si ji může upravit podle sebe..., dvoukotoučové brzdy brzdí slušně a dobře se dávkujou, v zadu jednokotouč taky dělá dobrou práci, jezdim na ni sám bez spolujezdce ale prostor tam nějaká mladá šťáva má dostatečnej, spotřebu bych si odhadnul 5-7l/100 když to skombinuju s terenem, servis budu doplnovat at bude nejaky potreba zatim vse slape... Jo a s motorkou se cejtim dobre vsude, mesto, silnice teren, tak jestli to nekdo cte a premysli nad alpikem treba tak jezdec 190cm 84kg co hledal dualsport a chtel dvouval V tak nasel a doporucuj s cistym srdcem

Guga
Guga napsal 08.05.24 v 09:55 10b.

Zajímavá stavbička