Yamaha XV 1700 Road Star (2015)

Vlastník podle-ženy-puberťák
Vloženo 7.5.2024
Aktualizováno 7.5.2024

Zatoužil jsem po bublákovi. Vedle dvou dokonalých Hond, nových, GW Tour a Forza 350 jsem zatoužil jako kdyby do sbírky pořídit ještě něco co je slyšet když to jede kolem

První dojmy - Surová motka, samé železo, žádné plasty, prostě cruiser jak vyšitý :-) K prodejci jsem po vzájemné obšírné komunikaci získal důvěru, i testy a recenze se mi líbily, a tak jsem se rozhodl si ji koupit. Navíc tahle šedá metla je nádherná, hodí se k mému autu.

Motorku bych doporučil pro - Pro koho je ta motorka nejvhodnější? Určitě pro zkušeného vyzrálého jezdce, žádného mladého splašence. Řekl bych že i pro kus chlapa, ale to já nějak nejsem a taky ji zvládám. Už jsem měl Kawu VN 2000 a Sůzi Intrudera 1500 taže i s tímhle druhem motorek už nějaké zkušenosti mám, a mám pocit že Yamaha je s nich ovladatelná nejlépe.

Doplňky na motorce - Doplňků je tam spousta. Ukazatel zařazeného kvaltu, vysoké plexi které jsem si ale já snížil abych lépe viděl přes horní okraj třeba v dešti nebo proti slunku, padák, na který jsem si namontoval přídavné LEDky, neorigo kufry, opěrky řidiče i spolujezdce, držáčky na petky, držák navigace, blikající brzdové světlo. Ale hlavně, laufy cobra )) Je k nim i powercomander který stál majlant, ale je demontovaný, nebylo příjemné když s ním při odstaveném plynu střílely výfuky Jinak přídavná tlumená světla s rampou už byly z výroby.

Proč jsem si vybral tuhle krásku? Něco už jsem napsal výše, a k tomu dodávám že jsem chtěl něco se solidním krouťákem, pohodlným posazem, a v možnostech cruisera slušné jízdní vlastnosti.
Najeto mám zatím jed cca 200 kiláčků, z Brna ke mně domů, Jela perfektně, jen při jízdě na málo plynu v nízkých otáčkách občas kuckala, spotřeba super, pod pět litrů, ale já jezdím slušně, nejsem hustokrutostřelec
Kde se cítí Julinka (tak ji pojmenoval Michal, předešlý majitel) nejlépe? Samozřejmě na dobrém povrchu i když pruží slušně, a má ráda rychlé rovné úseky, prostě jako v Americe Město zvládá ale taky slušně, ovládání je snadné. Enduro to není, ale z šotoliny se nehroutí.
Cestovat se na ni samozřejmě dá, Michal na ni jezdil hlavně dálkovky. Já na ni cestovat budu taky, ale sólo, bez baťůžku, pro ni mám Golďase

callowsick
callowsick napsal 08.05.24 v 12:30 10b.

Guga
Guga napsal 08.05.24 v 09:51 10b.

Nádhera veliká

PSanec
PSanec napsal 08.05.24 v 08:22 10b.

Ty starej puberťáku zase jsi si pořídil pořádnej stroj. Užívej s ním pohodovou jízdu.