Babetta Stella 50 (1990)

Vlastník Pazez
Vloženo 18.5.2024
Aktualizováno 18.5.2024

Mala, skladna, pro deti idealni na nauceni. I ja se rad projedu ?

První dojmy - Prvni dojem byl ze me to mozna ani neuvezu ale uveze a je to proste stroj na okrasu a pro deti na nauceni a muze je na tom clovek povozit. Zaroven se jedna o minulost kdy sem vyrustal ja takze je to castecna nostalgie a jak se rika chleba to nezere tak muze byt v garazi ?.

Tuhle motorku sem chtel z nostalgie a z duvodu ze na tom muz vozi deti a pak si na tom zajezdi sami snad ted, spis doufam ?. Jinak jizda a ovladatelnost, a jiny otazky, no kdo na tom jel tak vi ?. Ale to nerikam ze je to spatny, ma to svoje kouzlo, obcas to vezmu a jedu kamsi a je to hodne dobre prozitej den, sotreba ani nevim pac mi prijde ze jizdou to benzin vyrabi ?… da se s tim kazdopadne kamkoli zajet. Kdyz uz to nejde tak se tomu pomuze a dostane se to podle me i do posledniho patra panelaku bez vytahu a nenude s tim problem ?.

Targus
Targus napsal 19.05.24 v 23:47 10b.

No, tak existence tohoto Povážského Ďábla mi nějak unikla. Anebo ho patlali v Kolárově? Pochlub se!
Řekl bych, že pro nás - kluky od takových pěti až do devadesáti je to naprostý IDEÁL!

A jak správně píšeš - nevyčerpatelný zdroj zábavy.
Když to jede, je to špica!
Když to nejede, můžeš si s čistým svědomím zaspravovat!

A větší umění je dokázat to NEspravit, než spravit!

Ať ti přináší jen radost!!!

PSanec
PSanec napsal 19.05.24 v 08:24 5b.

Spíš zajímavej stroj. Když to srovnám s Hondí opicí tak miliony světelnejch let rozdílu. Protože mám rád všechny bajky, tak 5 bodů. Tak si ji užívejte.