BMW R nineT (2017)

Vlastník Jarin106
Vloženo 28.5.2024
Aktualizováno 2.8.2024

Klasika, která snad nikdy neomrzí ?

První dojmy - Na motorce se mi líbí klasický vzhled a ty válce (všechny ty detaily). Jízda je na motorce zábavná, výkon a ten zátah je úžasný ?

Doplňky na motorce - Motorku si postupně opět ladím, nechal jsem si předělat původní sedla u společnosti Rutan na gelové, je to o něco lepší, ale gs to není no. Dále se montovali padací rámy, zadní nosič na válec, zvednutí říditek AC schnitzer o 22mm. Hodil jsem zpět TomTom navigaci, na první pohled to bylo divné, ale člověk si zvykne. Dále se montoval centrální stojan a tankvak od sw motech. To je asi zatím vše, pár věcí ještě musím doladit a pak hurá na cesty

Dneska už moc na výběr bohužel není, pokud člověk má rád 2 válce. Co se tyče výkonu a podvozku, tak jsem velice spokojený. Na okresce to funguje moc dobře a cestovat se dá na všem , jen to bude chtít nějaké úpravy ?? vic zatím soudit nemohu .

Slavamotoru
Slavamotoru napsal 29.05.24 v 17:17

Přesně tak , klasika která nikdy nezklame. Motorka která potěší každého milovníka dvouválcových motorů.

elvis78
elvis78 napsal 29.05.24 v 16:45 10b.

Je pěkný

janpoko
janpoko napsal 28.05.24 v 15:32 10b.

nineT je super. Měl jsem půjčený na testování, a časem bych chtěl přidat do flotily.. :)

PSanec
PSanec napsal 28.05.24 v 15:10 10b.

Pěknej stroj.