bmw_renocar_r_1300_gs_adv

Suzuki VS 1400 Intruder (1992)

Vlastník Leos27
Vloženo 11.6.2024
Aktualizováno 11.6.2024

Intruder vs 1400 us 4kvalt. Je to moje první velká motorka takže krom bandita 1200 z autoškoly nemám srovnání. Mě osobně sedí.

První dojmy - Splněný sen.

Doplňky na motorce - Původní majitel se o ni staral pěkně. Přidal předkopy, laďáky a origo řídítka v krabici. Laďáky jsou už na motorce a předkopy půjdou taky pokaď seženu nějaký manuál. Přijde mi že tam pár šroubů chybí. S mojí výškou se mi zdá, že si při jízdě občas přibržďuju zadní brzdou. Takže by to chtělo hodit nohy do pohodlnější polohy.
Co se týká úprav zatím jsem se snažil zjístit jak mi sedí to co tam je. Řídítka jsou trošku širší ale za mě lepší poloha. Přidal jsem snad jen vývod na nabíjení baterie pod sedlo s kontrolkou nabití baterie(Ctek) a na řídítka jsem si vyvedl usb na telefon kde je taky display s ukazatelem nabití(koupeno v číně). Má jednouduchou gumovou krytku, tak uvidíme co to udělá za deště.
Chtěl bych přidělat sissy bar ale nějak tak aby se to napojilo na zvýšenou opěrku, která tam je. Bude to domaci výroba, z internetu mě nic nezaujalo.

Zatím ji mám krátce, tak se otrkáváme navzájem

Se stockovýma výfukama jsem měl problém že na dálnici nešel slyšet motor díky větru v přilbě. To jsem pořešil laďákama a teď při jízdě chrochtám blahem. Brzdy jsou slabší, časem vyměním za 4pístek. Jsem spíše kochací typ, takže mi to moc nevadí a líbi se mi jak krásně brzdí motorem.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 13.06.24 v 21:55 10b.

za mě jasných 10b
Ať slouží, tenhle stroj prosté nemá chybu .

PSanec
PSanec napsal 12.06.24 v 13:29 10b.

Výborná kopie HD, trvanlivost japonská čili téměř nesmrtelná/měl jsem Intrudra 27 let bez jediného problému/ jízdní vlastnosti odpovídají kategorii, brzdy mizérie, duše motorky průměrná ve srovnání s angloamerickými motocykly. Celkově výborný stroj. Dobrá volba.

MMMF
MMMF napsal 12.06.24 v 13:23 10b.

Krásný motor, parádní barva motorky