MZ ETZ 150 (1989)

Vlastník Raduza
Vloženo 5.8.2007
Aktualizováno 20.11.2011

Kup za 9 tis. ale dobrý nebyl, vzhledově chtěla hodně oprav a motor jsem myslel že je OK, ale byl spíš KO, div že se to nezadřelo, když jsem viděl tu klikovku a zbytek, no hrůza, přes zimu jsem si trošku hrál a výsledek vidíte jako 2. motorku ;).

Zkušenosti: Ňáký sou, ale spíš jen z MZtky, to je jediná opravdu moje motorka. Na tom Simploj sem sice jezdil, ale toho máme ňák tak společně s bráchama, tak já radši na mý stopadesátce :).. pak samozřejmě autoškola, ještě pár dalších kousků by se taky našlo, ale to je zbytečný to sem psát když sem na nich jel jen párkrát.

Cesty: Na srazu sem žádnym nebyl, akorát s kámošema, to sme byli na 5 dní, celkem ve dvou kempech a jezdili sme ještě na projížďky tak těch kiláčků taky trochu přibilo :)... klidně bych si to zopáknul...

Další info: Přes zimu ji zkusim dát trošku víc dokupy, určitě ji chci přestříkat a pak se ještě podívat do motoru... tak se potom pochlubim, jestli bude čim :D

fantommz
fantommz napsal 28.03.08 v 06:54

Pekna

Raduza
Raduza napsal 03.02.08 v 22:15

dík za chválu ale mě se nelíbila :o to až ji dodělam tak bude ... No papíry mam :) asi jako každej 16, nebo 17letej kluk a problémy nejsou

napsal 31.10.07 v 15:53

a jak to máš s papirama