Kawasaki ZXR 750 (1991)

Vlastník Stavca
Vloženo 5.11.2007
Aktualizováno 5.1.2010

Tak tohle je moje popravčí lavice. Teď už je konečne po opravě kapot (po loňské nehodě) a postihla ji i návštěva u lakýrníka (barva=černá perleť. metalíza). Racing laďák Sharon má cca stejný zvuk jako ten kuchnutý lauf, co na ní byl předtím

Byla to dobra masina, jen trochu tezka a delalo ji problemy rychle preklapeni v zatackach (mohlo to byt ale i gumama, nebo nastavenim podvozku), kazdopadne si myslim, ze kdo se nauci ovladat takhle tezky SBK, tak se na dnesnich sportech musi citit hodne sebejiste

Víťan
Víťan napsal 17.03.09 v 09:54

ZXR je super strojík.
Mám jej také trošku sjetý a moc dobré.
Máš to moc pěkné.
Přeji superní jízdy.

PATYN
PATYN napsal 29.09.08 v 18:55

tak semi zdá,,, že máš tady Mojí Motorku

smazany32977
smazany32977 napsal 06.11.07 v 16:26

do těch dvou lamp, byjí slušely zelený strobáče,já ted taky přesedlávám,,, <br />
a vypadá to na fzr 600..taky podobnej rok,, no i ten typ,jen ten motor je trošku slabší no za kolik jí budeš střílet???

Stavca
Stavca napsal 05.11.07 v 22:17

dik vsem za pekne komenty bourat uz neminim, jednou mi to stacilo sice to nebyla moje vina, ale i tak je to zkusenost, kterou bych radsi nemel ....uvazoval jsem jeste o nejakych dalsich upravach, ale vzhledem k tomu, ze si ji dele nez jeste sezonu nebo dve nenecham, tak uz do ni asi penize cpat nebudu

Martin-125
Martin-125 napsal 05.11.07 v 19:53