Hyosung GT 125 Comet (2004)

Vlastník Fanny
Vloženo 2.12.2007
Aktualizováno 31.3.2011

Hyosung šel do světa, bohužel nového majitele srazil důchodce při výjezdu z parkoviště... R.I.P

Měl jsem jí jednu sezonu a v podstatě jsem se na ní učil a naučila mě hodně a připravila mě na přesedlání šestistovky. Jediný co jsem u ni postrádal byla účinost brzd přece jenom na 167kg klacka by neuškodili brzdy lepších kvalit než mají lehké 125ccm. Hodně objemná nádrž mi kolikrát stačila na celý den řádění po městech. Za celou dobu Hyosung dostal jen nové brzdové destičky (předek i zadek).

Geogino
Geogino napsal 28.06.12 v 22:17

Moc pěkná dávám 10 budů. Jinak případné díly seženeš na těchto stránkách www.hyosungmoto.cz za perfektní ceny, specializují se jen na značku Hyosung

J.K77
J.K77 napsal 27.03.08 v 16:35

zdary,potřeboval bych poradit, koupil sem si gtčko a jede to tak stovkou nepude to nějak otevřít? nějakej přiškrcenej vejfuk nebo tak něco?na netu moc věcí o tom neni díky..

Fanny
Fanny napsal 16.03.08 v 07:52

Heretic99>ahoj,,díííky moc,,,no já ti nevim kolik jsem zní vytáhl nefachá mi tacháč,,,ale když jezdim s klukama tak tech 130km/h max.

Heretic99
Heretic99 napsal 15.03.08 v 09:37

Zdar, je to nadherna masina, vypada to fakt jak 5ti kilo, kolik si z ni vytah? kmh a jinac ti preju, at jezdi a hodne km bez nehod

Fanny
Fanny napsal 25.02.08 v 21:17

NAHLOS->díky,,ale je to blbí že to je až z USA,,,takže by se mit o moc nevyplatilo!!..ale i tak díky