Yamaha YZF 600R Thundercat (1996)

Vlastník Fazer3443
Vloženo 3.2.2008
Aktualizováno 18.6.2017

Koupená v roce 2001, v té době měla najeto cca 20 000 km.

První dojmy - Jako dnes si pamatuji, jak jsem pro ni jel naslepo do Varnsdorfu, hold doba bez inzertních serverů. Byla to má první pořádná silniční motorka. Před tím jsem měl kde co, včetně Cagivy Canyon 600, ale toto byla moje opravdu první dospělá motorka.

Jak už jsem psal, kupoval jsem ji na "tištěný" inzerát od člověka z Varnsdorfu a po příjezdu na místo, dotyčný projel kolem nás a já, ač ji viděl asi 10 vteřin a to ještě za jízdy, jsem byl rozhodnutý, že ji beru, prostě láska na první pohled. Nakonec jsem byl trochu zodpovědnější a po pořádné obhlídce nebylo o čem a šup s ní na vozík a 370 kilometrů domů. Ještě ten večer po příjezdu, i když pršelo, jsem se musel alespoň kousek projet a první dojem byl vlastně nepopsatelný "bomba, bomba, bomba ... síla, rychlost, síla." ... i po těch letech si to pamatuji jako dnes, byl to opravdu silný zážitek a ti co mají podobnou zkušenost po přechodu z maloobjemových motorek východní provenience na, v té době, "pořádný" stroj Japonské produkce, mi dá určitě za pravdu. Nakonec jsme spolu prožili 6 let a nespočet zážitků a proto na ni nedám dopustit. Vlastně jsem se na ni jako motorkář vyučil a byla to opravdu skvělá motorka pro začátek a mohu ji jen doporučit.

Marco39
Marco39 napsal 21.02.08 v 22:54