Honda CB 600F Hornet (2005)

Vlastník Swenus
Vloženo 30.4.2008
Aktualizováno 10.2.2009

H6 v oranžové barvě... Zrzek jak má být Naprostá spokojenost

Zatím nic moc zkušenosti.. Minulou sezonu jsem teprve začínal na silné moto... Ale spokojenost.. Je to takový hodný ďáblík.. Žádná velká cesta zatím také neproběhla jen po okolí a zkouška na dálnici..

Spotřeba:

- 5-6 litrů při normální jízdě (cca. 120 - 130km/h)

- 7-8 litrů na dálnici (cca. 190 - 200km/h)
Max. dosažená rychlost - 210km/h

Pneu:

Momentálně mám obuty pneu od Michelinu - Pilot Sport a musím říct moc spokojený nejsem. Na suchu je to ok, ale stačí trochu vody a je po srandě. Hodně kloužou a člověk rychle ztratí věškerý "pocit jistoty". Předtím jsem měl Dunlop Sportmax a ty byly na mokru o poznání lepší.

Problémy:

zatím žádné velké problémy nenastaly. Jen tím že je to první velké moto tak člověk nemá spoustu věcí "v ruce" a ani zatím nemá ruzná udělátka na usnadnění údržby. Takže výměna pneumatik byla celkem komedie (nemám žádný zvedák).

Swenus
Swenus napsal 03.04.09 v 21:09

NakedBiker: Adam Sedláček?! To mi nic neříká.. není třeba z Jesenice u Prahy?! Ja jsem od Rakovníka

Díky za pochvaly

NakedBiker
NakedBiker napsal 31.03.09 v 12:02

Krásnej stroj a ta barva Co se týče tý výměny pneumatik bez stojanu, tak to znám.dělal jsem to sám a docela problém, ale zdařilo se!! Jinak z něj vymáčkneš určo ještě něco navíc!Já jel 240km/h a když jsem teď měnil řetězovku, tak jsem zjistil, že tam nebyla origo a bylo tam o 3 zuby víc tak jsem zvědav letos?! PS:neznáš Adama Sedláčka z Jesenice?

Jon5
Jon5 napsal 15.05.08 v 14:31

Sakra tohle mašina! Barva super a celkově motorka super. Taky bych tohle chtěl mít v garáži :o