Yuki Vista 125 (2004)

Vlastník Jarda z Úpice
Vloženo 14.8.2004
Aktualizováno 21.6.2011

Vistu jsem měl naparáděnou, aby vypadala k světu.
Vzhledem k pořízení nové motorky jsme se museli rozloučit. Potkal jsem ji po čase v Jaroměři v zoufalém stavu. To si nezasloužila.

Zkušenosti: Zkušenosti nějaké mám, ale když poslouchám některé máloleté super odborníky, tak si myslím, že kdybych tady byl ještě dalších sto let nedohoním je. Buďme kamarády a přáteli se stejnou zálibou, ne samolibými pitomci.A ještě jednu věc mám na srdci- když slezete z motorky a sednete do auta, chovejte se stejně jako na motorce. Není snad vaším cílem kdekoho přizabít. Zejména sedíte-li v kamionu a nedejbože v dodávce.

Cesty: Strávili jsme společně dvakrát dovolenou, najeli spoustu kilometrů po ČR, sešli se s mnoha přáteli a vždy jela jak o život. Bez technických problémů. Nová majitelka jistě stráví v jejím sedlem mnoho příjemných chvilek, tak jako my předtím.

Další info: Mám radost když mi protijedoucí motorkář zamává. Jsem rád, že je to celkem běžným jevem. Je to projev sounáležitosti a radosti z přátelství příznivců jedné stopy. Jen by mělo být jedno kdo na čem sedí a co ho po tom asfaltu dopravuje. Vězte, že řada nás by jezdila ráda na něčem jiném, lepším, ale peníze, peníze.

A má-li někdo nějaké mindráky z toho, že není zrovna IN, ať se dá do party s prima lidmi. Najde se tam řada různých motorek, různých lidí, ale většinou lidí s pochopením, a zažije se plno příjemných chvilek.

Krmi
Krmi napsal 17.08.11 v 20:35

chlape musím ti dát 10b jak za tvé názory tak z suprovou mašinku a přeju ti hodně km v sedle a mnoho ještě suprovějších kámošů měj se

Jarda-z-Úpice
Jarda-z-Úpice napsal 07.01.09 v 07:49

Kluci, podle mého osobního názoru je motorkaření o ježdění na dvou kolech s motorovým pohonem a je jedno kolik koní a jakou značku má vypálenou na nádrži. Je to o stylu života, o přátelích, poznávání krás kolem sebe a tak podobně. To je jako s návštěvou v Pekelných dolech.Nic zvláštního tam není, ale má to motorkářského ducha, vždy tam potkáš stejně postihnuté přátele. O tom to je. Když se však někdy začtu do diskuzních příspěvků k čemukoliv, přepadne mě smutek.Kolik hlouposti a duševních zvratků je tam prezentováno... S takovými se snad ani nechci setkávat. Naštěstí znám mnohem víc těch prima kluků. Přeji vám všem podobnou zkušenost.A kluci, na asfaltě jsme proto, aby jsme něco pěkného zažili, ne proto aby nám bližní vystrojili pěkný pohřeb. Tak bacha na to!

Optimus
Optimus napsal 31.12.08 v 20:40

Zdravím konečne sem našel někoho kdo to nepomlouvá taky mám tu první sportku 125 najeto teď 20 000km a pohoda hold když se člověk stará tak je jedno na co prdel položí a ty origo boxy ty bozní jak to tam drží vím, že ten první uchyt drží na tom šroubu co přichytava tlumič k ramu ale nevím kde se uchytavá ten druhej chtěl bych si je tam totiž taky dát a když je dnes skoru už ten novej tak taky přeju mnoho šťastných km bez nehod a levnej beznín v noce sezoně 2009

napsal 28.10.06 v 20:55

Ahoj sem dost mladej motorkrkář (16) ale stejně mě tento článek zaujal je fakt super když si nikdo na nic nehraje.Mám taky yuki ale tine malá inovace visty taky choper.Jede dokonale nemůžu si stěžovat je to moje prví motorka a musim uznat že jsem si nemohl vybrat líp.je to sice slabá motorka ale jak už tady bylo řečeno nezáleží tolik na tom na čem se jede ale kdo na tom jede. Doopravdy nemam rád takoví ty machry co si myslí že když maj pod sebou 200KW že jsou mistři.. mistra dělá to jak umí řídit ne to kolik z toho vytáhne na rovině. Kdyby se někdo chtěl se mnou projet na nějakou akci nebo jenom tak napište nerad jezdim sám. icq: 231-077-695

Petr-Jaroševský
Petr-Jaroševský napsal 25.10.06 v 23:39