Yamaha YZF-R6 (2007)

Vlastník Yamahadejvi
Vloženo 25.1.2007
Aktualizováno 15.6.2007

Mám ji teprve chvilku.Ale dnes 1.2.2007 jsem to už nedokázal vydržet a jel se projet - silnice jsou studené takže opatrně.Zátah na rovince mě však posadil na zem - pánové a dámy je to fakt náser - proti moji původní R6 (r.v. 2003) velký rozdíl. Co mě dos

Zkušenosti: Jawa 125 sport,MZ125,MZ250, Yamaha YZF 600R Thundercat (1996), Yamaha R6 (2003), nyní Yamaha R6 (2007)

Cesty: Autodrom Most - tak mám za sebou tři jízdy po 30min na okruhu v Mostě a moje představa o super moto je v podstatě naplňena. Na pneu Michelin Power Race se nemusíte bát vůbec ničeho - motorka sedí jako přišitá a i s továrním nastavením tlumiču se ani nehne. Jeden malej problém je při výjezdu z toho retardéru na konci cílové rovinky kdy řadím za 1 a po výjezdu z té poslední levé a zátahu kolem 8.000ot/min se zvedá přední kolo a lehce se rozdovádějí řidítka - asi budu muset namontovat tlumič řízení který toto moto bohužel nemá. Ale jinak je to absolutní 1 s *******

Další info: Dnes 6.3.2007 - počasí a sluníčko a vůbec všechno bylo O.K. a já konečně vyjel. Moje očekávání o skoro stejné jízdě jako na R6(03) mě však předčilo nadevše - je to úplně jinná motorka naprosto odlišná - jízdní vlastnosti, výkon, ovladatelnost je jako kdybych porovnával babetu s R1 - opravdu takový je rozdíl mezi R6(03) a mojí novou R6 - senzace. Nezbývá než opravdu pochválit Yamahu a doporučit všem.

Myška...
Myška... napsal 08.06.08 v 21:00

Valentino-Rossi
Valentino-Rossi napsal 20.04.08 v 18:56

YAMAHA je best borče a je jedno jestli 06 a 07 - jo je to rozdíl ale stane se...hlavne YAMAHA 4EVER

Brother-R6
Brother-R6 napsal 26.02.08 v 11:43

2007?Podle polepů to je 06,mám ji taky!07měla trošku jiný takže hlavně nelhat lidem

napsal 24.12.07 v 14:40

čau tak čtu ty komentaře boží slavaboura moto fakt ma znam ho moc dobře,ale ty keci o jizdnich vlatnostech ne motorky!!!! ale jeho schopnosti tak to lže jako svině to je odposlouchany od kamaradu a chluby se tim co odnich slyší jezdim snim tak to vim a nepředpoklada že se natenhle net někdy kouknem,ale mi už jsme zvikly jinak kamoš ok akorad přehaní tak ho nechte žít...prostě ho to baví, čus Dejvide

renata
renata napsal 19.12.07 v 18:16