Suzuki SV 650 (2004)

Vlastník Lazyfucker
Vloženo 13.7.2008
Aktualizováno 12.11.2012

koupená z dovozu, měla najeté 4tisíce km, takže ani ne zajetá.
Přidal jsem nerezový triovál průchozí laufík kvůli vzhledu, váze a hlavně zvuku, v2 musí být slyšet.
Takže zvouček tak akorát ani moc ani málo, decent.

Motorka koupena od Motocykly PZ - zatajeno že byla buchá a slepená zpět, každopádně, opravená byla dobře, jízda ok, nikdo nic nepoznal, než pop bouračce neupadl kus kitu z nádrže.

První dojmy - lehká, hbitá

Motorku bych doporučil pro - klučina kolem 20ti uškrcenou pak otevřít v 21-ti, je to zábavná motorka s levným provozem, jede dost, stačila by mi i teď v 28-ti, jinka komukoliv co chce hbitou motorku co jede, dokáže jet rychle i pomalu, a vetšinou jezdí v jednom

Doplňky na motorce - jednosedlo - designovka, otevřené lauf - triovál, nerez těžítka

Tak mickina je prodaná, sloužila skvěle a snad bude sloužit i novému majiteli k takové spokojenosti jako mě. Bylq fajná a skvělá, ale je třeba posunout se někam dál, tak uvidíme co mi do garáže osud ořinese za krásný dvouvál

Jinak měla mickina už při koupi místou dvou sedel jednosedlo, které mě osobně přijde daleko hezčí, což je ale subjektivní názor. Ruku v ruce s jiným vzhledem jde i vyšší pohodlí, hlavně spolujezdce, který dík výstupku nesklouzává dopředu.

Dál má miniblinkry, což je funkce jen estetická, ale přijdou jiné, LED nerezové minikapky.

Vyšší řídítka pomáhají narovnat jízdní pozici, ale trošku uvažuju o krosových TAG apod. bo by vypadaly možná líp.

Ve výhledu jsou padáky, nosič horního kufru a kufr SW-Motech, bo se mi Givi apod nelíbí.

Uvažuju o průhledném mini plexi, ale jen na delší trasy, pač se mi ty naháč plexi moc nelíbí.

Co se jízdy týče, tak je to hravá a výbušná kolobrnda. Motor jede jak z praku na svůj objem, podvozek je fajný, nemám potřebu do něčeho rýpat a tunit, snad jen krom trochu měkčí přední vidly, uvidíme snad to olej, popřípadě pružiny doladí.

Jak už jsem psal motor jede skvěle, tak akorát na brblačku a delší štreku, a zároveň i na vyblbnutí protože FUN Factoru má tahle mašinka na rozdávání.

Se spolujezdcem to není nejhorší ale už to není taková sranda, nicméně není se třeba ničeho bát, není to o nic horší než na jakékoliv jiné motorce.

Co se týče nákladů tak gumy levné, předek mi vydržel 11tisíc, zadek 7,5tkm.

Spotřeba je úsměvná na šest litrů jsem se ještě nedostal, to fakt nekecám.

Za cenu toho, jak je motorka hravá (strmá přední vidla) je trošku cítit semtam vlnka v delších rychlých zatáčkách, i díky minihmotnosti to není jak když člověk jede na nějakém bigbiku ale je to v normě, aspoň člověk cítí, že jede.

Zpřevodování je celkem nakrátko, takže spodek a výbušnost bomba ve spojení s tou miniváhou..

Do budoucna chci dokoupit již zmiňované padáky a nosič s kufrem od SW-Motech, protože se to k té motorce hodí a není to taková hamatná oblůdka jak nosiče á la givi apod.

Jinak jezdím s tankvakem a spokojenost. SV se mi líbí jak je sportovní naháč takže bych ho nerad ověšoval moc věcma, designu stačí jen pár doladění a je to supr, podle mě

lukaR1
lukaR1 napsal 19.12.10 v 16:32

mas pekny sv no ale R1 je jine kafco

Mike70
Mike70 napsal 10.06.09 v 12:51

Tak ta byla fakt pěkná (snad ještě je) a to dvojsedlo je paráda. Taky by se mi zamlouvala

Kuba-CB
Kuba-CB napsal 24.01.09 v 11:41

Moc hezká, škoda, že už není. Na druhou stranu, začal jsi nám parníkovatět a to schvaluju. Tak se v létě těším na nějaký Road Trip

SValovec
SValovec napsal 20.08.08 v 19:42

Moc hezká .

Lazyfucker
Lazyfucker napsal 22.07.08 v 07:18

je to nějaký homemade od pána tady z brna, kdysi měl inzerát tady na motorkářích a chtěl za něj 2500. sedl tam jak prdel na díru, na vstupu ho mám malinko nařízlý s objímkou a jinak přesně zapadá do designu celé motorky tak jak bych rád, ikdyž IXIL extrem short v karbonu by taky nebyl marný