Suzuki SV 650S (2000)

Vlastník vosyca
Vloženo 15.7.2008
Aktualizováno 16.5.2010

klin pod motorem, miniblinkry, ladak Delkevic, sklapecka znacky, prouzky na rafcich

(2008) Maximalni spokojenost, ted ale stoji v Lisove v bazaru a ja makam v Anglii, abych si poridil jinou.

( jaro 2009) Tak tohle byl muj plan, ale protoze se mi ji po roce nepodarilo prodat a prace v Anglii neni tak moc vydelecna jak jsem cekal, rozhodl jsem, ze uz si ji necham a trochu ji vytunim ladakem a nejakejma dalsima picovinkama - dyt to znate.

(leto 2009) Po prijezdu z Anglie jsem si vyzvedl moje SVo z bazaru a projel jsem si okruh okolo 150 km. Po roce a pul co jsem na ni nesedel jsem z ni mel velikaaanskej respekt a do zatacek jsem se nevrhal tak jako driv, ale i tak jsem byl stastnej jako malej kluk.

Asi po tejdnu jsem vymenil originalni vejfuk za cool ladak od Delkevic z Ebaye za 100 Liber. Starej sem uriz Flexou a zbytek dosmudlal pilovym listem. Od ty doby co tam vozim ladak, tak se mi ta motorka libi vic a vic. Mel jsem strach ze zvyseni spotreby, ale nic takovyho se nestalo a SVo basti porad to svoje.

(zima 2009/2010) Pres zimu jsem ji nemoh nechat v garazi tak sem ji soupnul do obejvaku, bylo to do 12 schodu nahoru, ale diky fosne a par kamosu jsme ji tam dostali. Kdyz tak stala v obejvaku tak sem ji dopral novy obuti na zadek BT021.

MaJkY1
MaJkY1 napsal 07.11.09 v 21:45

Krasny stroj, preji hodne stastnych km.
Odeme samozrejme 10b.

BorisVTR
BorisVTR napsal 08.06.09 v 12:29

Pekny Bike.Ja mam eSVo uz patu sezonu a tak sem si ju zamiloval ze bych ju vymenil jedine za novsy model.Prajem hodne stastnych km a mas to za 10b