Suzuki LS 650 Savage (1993)

Vlastník monstrreno
Vloženo 21.7.2008
Aktualizováno 7.9.2010

prostě splnil jsem si svuj malej sen...

Jsem nadmíru spokojenej. .Tedy abych nekecal ještě chybí pár maličkostí ,jako přepákování, přidělání filtru S&S no a pak už to snad bude hotovo.Přepáčko je na dobré cestě k montáži,po menších problémech v chromovně by v nejkratší době mělo dorazit.Samozřejmě, jak jinak pro naší maličkost je nějakejch osm až deset tisíc pryvela, takže jsem nelenil, něco máto hodil na papír pak na překližku a za pomoci svého okolí "vyřezání vodním paprskem,sjetí na magnetce"jsem přepáčko vyhotovil z Fe.Teda jestli se tomu tak nechalo řikat,ale po důkladném vyleštění už to vypadalo k světuů pak hurá zabalit a ,za pomoci Čs pošty ,jůpí směr Praha.A jak už jsem řekl po menších problémech by přepáčko mělo v nejbližší době dorazit.S filtrem S&S to bylo obdobné.Nejdřív výroba a pak světe div se Ježíšek přinesl origo.Tak ještě dodělat pořádnej držák a pak už snad bude moje maličkost spokojená.Ikdyž ,abych řekl pravdu, tak mě čeká ještě druhej válec,ale to bude na delší štreku a bohužel i o jiných prašulích.Jinak abych nezapoměl, s mašinou jsem fakt nad míru spokojenej, ikdyž mě teda skoro všichni odrazují od zadku na tvrdo,ale k tomuhle stilu to prostě patří a ta prdel si stejnak časem zvykne .Ať žije kochačka
abych nezapoměl až budou nějaký prašulky tak přibyde ještě origo sovička "kaplička na tacháč"   Tak přepáčko konečně doma!!!  Co dodat konečně je hotovo všechno namontováno a konečně i projeto

Marty68
Marty68 napsal 24.06.20 v 09:20 10b.

Jedna z nejhezčích staveb Savážky , co jsem viděl.

Kaabo
Kaabo napsal 04.11.10 v 08:41

Moc pěkný...v jednoduchosti je krása.

Tahytan
Tahytan napsal 29.08.10 v 02:27