Yamaha TDM 900 (2002)

Vlastník Vojczech
Vloženo 21.8.2008
Aktualizováno 5.1.2010

Krásná ladnými tvary,milá spotřebou,příjemná posezením,lehká jako pírko,silná jako býk,něžná jako žena,nezlobí,hravá jako dítě,spolehlivá jako švýcarské hodinky,věrná až za hrob,nepodvádí ani nelže.Asi jsem se zamiloval do motorky!Je to vůbec možné??

Krásný,snadno ovladatelný stroj,lehounký a poddajný,nechá si hodně líbit,mimořádně spolehlivý motor-nezničitelný nezmar.Při cestovní rychlosti a rozumné jízdě se s ní dá jet i pod pět litrů.Příznivý průběh točivého momentu,ale uvítal bych větší pružnost v nižších otáčkách.
Jde krásně za plynem,avšak jako dvouválec se musí držet v otáčkách.Vcelku slušná elasticita motoru.Neskutečný dříč a silák.Já ji mám vskutku vymazlenou-od sériových má navíc centrální stojan,vyšší plexi od Givi(podotýkám-u TDMka je to absolutní nutnost,páč origo štítek je kničemu) a origo vyhřívané hefty od Yamahy.
Neměnil bych ani za nic!Choppery a cruisery mi nic neříkají,SS jsou pro střelce,na naháčích fouká a endura jsou na polňačky,volba je tedy jasná TéDéeM.

Sidonius78
Sidonius78 napsal 20.08.13 v 16:24

Zdar, máš moc pěknou TDM, taky zvažuji na příští rok laďáky, ale je to ranec. Kolik jsi za ně dal? Měse líbí tyto:

Milan1963
Milan1963 napsal 25.10.12 v 14:40

Pěkná motorka, moc hezká barva, 10 bodů!

lukš.
lukš. napsal 08.01.11 v 20:27

Moc pěkný TDMko v nádherných barvách Ať ti šlape bez závad ZA 10 B

Moncula
Moncula napsal 15.08.10 v 12:57

trapna motorka od trapneho sprosteho cloveka.podivejte se co pise vsude v diskusi za sprostoty fuj

Moncula
Moncula napsal 15.08.10 v 12:57