Suzuki GS 500E (2002)

Vlastník yurny
Vloženo 1.9.2008
Aktualizováno 16.5.2018

Koupena v dubnu 2008 v Motocentru Olomouc. Byla trochu dražší ale za to ve špičkovém stavu. Měla najeto asi 25t km a vypadala skoro jako nová =). Nemám na ní nějaké speciální úpravy jen vyšší plexi(což je výborná a užitečná věc) a držák kufru.

První dojmy - Ffhu Vcdt Vfyo

Je to moje první mašina, předchozí zkušenosti - babeta,fichtl a skútr. Jsem s ní nadmíru spokojen,zatím najeto cca 3000 km a bez jediné závady. Je to spolehlivá motorka a myslím že i dobrá na začátek. Neměl jsem s ní od začátku žádný problém, možná jen ta úplně první jízda z bazaru domů kdy člověk ani pořádně neví jak se to startuje =).

Výhody jsou - malá spotřeba, skoro nežere olej,startuje bez problému napoprvé.

Nevýhody - snad jen ta že to není motorka na delší cestování,kolikrát dojedu tak rozvibrovaný :D,holt dvouválec se nezapře.

Myslím že letošní počasí bylo pro motorkáře takřka ideální,těch deštivých dnů bylo jak šafránu =)

Jezdím hlavně po okolí Zlína a snažím se nabrat co nejvíce zkušeností. Jsem spíše opatrný jezdec,do každé zatáčky si raději přibrzdím. Nechci skončit jako někteří kolegové, kteří už se nikdy nesvezou =( a že jich v poslední době nebylo málo...

Sezona 2008: Moje první sezona na "velké" mašině,najeto kolem 5000 km,díkybohu žádná nehoda ani krizovka a musím zaklepat že mě zuzka ani jednou nenechala ve štychu ;] Do nové sezony dostane za odměnu nové gripy,závažíčka a proužky na ráfky

Víťan
Víťan napsal 13.03.09 v 08:24

Ahoj.
Je moc pěkná a ten obsah motoru je špičkový.
Dávám 10
Přeji pěkné jízdy a někdy ahoj.