Minibike Nezařazené (Čína) (2007)

Vlastník Alexandr
Vloženo 14.10.2008
Aktualizováno 14.10.2008

No tak motorku jsem chtěl od 14ti,ale neměl jsem peníze a rodíče mi ji nechtěli dovolit.Kupovat si nějaký krám,co by se mi nelíbil,a který bych furt opravoval jsem nechtěl,tak jsen koupil tenhle čínskéj maléj megakrám.

Rozhodl jsem se koupit tudle blbost,když jsem měl depresi,že nemam bajku,a pak jsem si vzpoměl,že jsem na tom asi v 11ti jel ,a že to byla sranda.No tak jsem ještě ukecál kamaráda at si to koupí taky,že bychom jezdili spolů.Našel jsem prodejce na netu a byl jsem naprosto nadšenej z těch údaju u toho:).Psali obsah 40cm výkon 4koně,karburator dell orto.No ale realita byla jiná.Nakonec jsem si to,i přes to koupily.Hned po rozbalení.,to mělo křivý kotouč,nechtělo to startovat ,odstředivá spojka nefungovala no hrůůza museli jsme to asi 3dni poladit ,aby s tim vúbec šlo jet.Nakonec to teda jelo i 50km/h ale po delší zátěží se to začalo přidírat.Tak jsme se na to vykašlali a do dnešního dne se mi to váli doma:),najel jsem s tim tak hodinu nanejvýš.Tod můj první bajk.:)

MartinSS
MartinSS napsal 31.05.09 v 23:47

hlavně to chce řádně zajet 1:25 s olejem na první nádrž pak 1:33 na druhou a třetí a na další už 1:40-1:45 a na první tři to netahat za plnej

VojtaMalýJawař
VojtaMalýJawař napsal 19.11.08 v 21:30

Mě táta taky musel na začátku předělat brzdy.Kotouče gut ,ale špatně vyrobené čelisti.Je tam víc závad od výrobce ,ale to si postupně opravíš a potom už hlavně jezdit.

Corela91
Corela91 napsal 04.11.08 v 15:42

neházej flintu do žita, je to jen malá motorka co potřebuje trochu víc citu a trpělivosti.. sama se nazadře pokud ji dobře mažeš.. je to jen o tom jak se o ni staráš.. mrkni ke mě jak to lítá.. držim palce

eisyk
eisyk napsal 03.11.08 v 21:03

je to krám co? mám doma i takovou ale blata je blata